Tik Tokset & Dj Sardi (ne Club) - Kosherja, 13 Qershor 2021 | ABC News Albania

13 Qer 2021
141 781 Shikime

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni!

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: facebook.com/abcnews.al/

Instagram: instagram.com/abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: alcall.info

Komente
 • Te 3 jeni ⭐⭐⭐👏♥️

  Oresti TomorriOresti Tomorri18 ditë më parë
 • O sa tmire qe jeni ju rujt zoti ishalla 😂😂😂😂😂😂😂💙💙💙💙🧿🧿

  Elida KaikuElida Kaiku18 ditë më parë
  • @Elida Kaiku Me cin po flas mi mona drodhe fare

   AA17 ditë më parë
  • @A mati fjalet mire kur flet o tip se ke none vete kujdes me cin po flet

   Elida KaikuElida Kaiku17 ditë më parë
  • Edhe ti debile si ato

   AA17 ditë më parë
 • O zot jeni me te miret

  Maribel ShimaMaribel Shima28 ditë më parë
 • Hahahahaah

  Elii AnnaElii AnnaMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  SonilaSonilaMuaj më parë
 • u Zot sa te mir jeni 🤣🤣🤣💥💥💥

  mina hajmina hajMuaj më parë
 • Sa pa lidhje flet Besi flet dhe qesh vete

  bella bellabella bellaMuaj më parë
  • Se është katnar prandaj

   KosovariKosovariMuaj më parë
 • Me bejn pershtypje kta tipat qe vijn me pa humor, e pastaj fillojn tu bo moral. Tubenustrafkulla...kur nuk jeni tipa humori, shkoni shifni naj dokumentar per jeten e nusepashkes

  Meli MasonMeli MasonMuaj më parë
 • Hahaha haha 😄😆🤣

  Elsa L.Elsa L.Muaj më parë
 • Fatkeqsi familjare: u martu.

  Ana MariaAna MariaMuaj më parë
 • Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!

  Aurora MalsiaAurora MalsiaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂

  DianaDianaMuaj më parë
 • Hahahahahaaaaaaaaaaaa looooot

  MiraMiraMuaj më parë
 • 🤣🤣sa ylll Sardi

  E askujt E askujtE askujt E askujtMuaj më parë
 • 😂😂😂

  mo 207mo 207Muaj më parë
 • Me looooooot😂😂😂😂😂😂

  BLACK ALPHABLACK ALPHAMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Glenis SheqeriGlenis SheqeriMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂 me lott

  Jurgina MerelliJurgina MerelliMuaj më parë
 • E paske heq atë t'bërtitmen mi. E zeeeeezaaaaa😅 ktheju zakonit t'vjetër o bjondee

  five starsfive starsMuaj më parë
 • O beso aman o lalo se je dhe djal I mir kam dhe respekt kur te shof ma shpifni me keto gjera qe beni....thjesh kuptohe qe i rezon vlerat vetes tate mor bur....vk me vjen per te vjell kur te shikoi ne kete faz se behesh bajat legen per dy lek ja rezon vlerat vetes....vetem humor nuk mund te quhet kjo....

  Rixhi FierRixhi FierMuaj më parë
  • @Meli Mason vetem keti nuk mund ti thuash humor

   Rixhi FierRixhi Fier17 ditë më parë
  • @Meli Mason ska lidhe me aktrimin dhe as me humorin vete humor nga ka tani ok

   Rixhi FierRixhi FierMuaj më parë
  • @Meli Mason po pra

   BLACK ALPHABLACK ALPHAMuaj më parë
  • Respektin mos e humb ti, esht aktor humori... Duhet ti boj dhe kto gjona

   Meli MasonMeli MasonMuaj më parë
 • Ma kot me ska na. E shpifen fare duke u veshur si gra ishalla rrezohesh dhe thy noj kome o Besi

  AAMuaj më parë
  • @A sdu muhabet vllajo notne e mire

   Elida KaikuElida Kaiku18 ditë më parë
  • @Elida Kaiku Pastaj cfare thashe per e pacipe

   AA18 ditë më parë
  • @Elida Kaiku Dashke muhabet shtoje dhe 36 vite 12 tes tate

   AA18 ditë më parë
  • @A nuk jam moj kam emer ne radhe tpare por nga komunikimi dukesh 12 vjec i pacipe

   Elida KaikuElida Kaiku18 ditë më parë
  • @Elida Kaiku ku e di ti ca moshe kam une moj

   AA18 ditë më parë
 • e qeshura ktit me knaq mua

  leone leoneleone leoneMuaj më parë
 • Lot pz

  hedllo hellowhedllo hellowMuaj më parë
 • Hahaha po ti trangull hahaha lot

  f gf gMuaj më parë
 • bionda supet

  brunilda aliubrunilda aliuMuaj më parë
 • Hahahahahahahahahahahahahahaga hajde na rregullo dushin se po lahemi me uje te ftohte haahahahaha

  Ensuela HatijaEnsuela HatijaMuaj më parë
 • Zoti madh jeni te papar mezi pres 🤣🤣🤣🙏❤️

  zevegs gsgshzevegs gsgshMuaj më parë
 • Na kenaqet 😂❤️

  Xha ZuXha ZuMuaj më parë
  • @Safije Kasneci ca ke then halla hyqlymyla😁🙄🙄🙄

   Bela MalajBela MalajMuaj më parë
  • Nsknsmsnsnnowmwwms

   Safije KasneciSafije KasneciMuaj më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  AletnEAletnEMuaj më parë
ALcall