Tani që ‘ëndrra’ e Ilir Metës po bëhet realitet

17 Qer 2021
62 406 Shikime

Komente
 • Ai del vetem me shkelma nga presidenca dhe nga politika

  aida subashiaida subashi5 ditë më parë
 • Keto komente jane te teperta..! Po qe se eshte hajdut, te gjeje vendin qe meriton..!

  Leonard PejoLeonard Pejo10 ditë më parë
 • Ku me ikur pa sjedhur arin qe i ka vjedhur popullit Shqyptare

  Lek TomaLek Toma29 ditë më parë
 • Do perfundoje keq ky pijanec ORDINER! BURG DHE SEKUESTRO E PASTAJ SI SALVATORE!

  Kyro DKyro D29 ditë më parë
 • Te lumte pena Mero Baze,endrra e shwiprareve po realizohet, tani Iliri te beje realitet ato cka tha para zgjedhjeve, ato presin shqiptaret nga ai, si president

  Luiza HasaLuiza HasaMuaj më parë
 • Mos ju lutni ILIR METES por Lutuni para ZOTIT

  artur asameniartur asameniMuaj më parë
 • Ku Ka burni Ilir Merda eshte buri me i degjeneruar qe Ka nxjere SKRAPARI

  Sergej KuciSergej KuciMuaj më parë
 • Lereni të shkretin se ka shum probleme?!

  Engjellushe IstrefiEngjellushe IstrefiMuaj më parë
 • Si punta e familjes metà ka shume familje te tjera.qe dihen se kush jan. Qe e Kan kthyer kete vend pronesi te Tyre. Shpresoi tek dreitesia americane Qe te spastroi politiken e vendi tone nga keta funderina

  PATRICK LIKOPATRICK LIKOMuaj më parë
 • Kaq veshtire qenka per ta rrezuar kete Pinguin 1meter e 50....! Prit prit Pamfleti,sepse nuk kemi hallin Europe's, por me shume kemi interes ekonomik, dhe kjo ekonomia shqiptareve u rendua fale korrupsionit aktiv nga te gjithe politikanet tash 30 vjet,dhe per te dalur te sigurte drejt bashkimit europian ka vetem nje rruge.....ate te konfiskimit te gjitha llogarive bankare te gjithe politikaneve pa perjashtim dhe keta miliarda euros ,te derdhen ne llogari te sigurimeve shoqerore dhe cdo shqiptari automatikisht ti lidhet e drejte pension pleqerie sepse kemi 30vjet qe ka me qindra e mijera shqiptare, ku nuk kane as nje dite te vetme te siguruar ,kjo fale politikave grabiqare si nga kampi demokrat dhe ai socialist e me rradhe.... Sindikatat e Punetoreve te denoncohet dhe pergjegjesit kryesor ti drejtohen qelive te burgut ,ku lejuan te blihet kjo Sindikate nga politika, realisht Sindikatat ne mbare Europen gjunjezojne qeverite kur shpallin greva te pergjithshme....

  Jim JimmiJim JimmiMuaj më parë
  • @Titanic

   Angela HasaniAngela Hasani23 ditë më parë
 • E ndjen veten pasha,angush floriri,se parate dhe floriri i vjedhur,keshtu te bejne,te ndihesh pasha,Por faqeziu nuk mendonte qe asgje ne kete bote,nuk eshte pergjithmone !!!!Dhe vjen nje dite e bukur ......dhe nuk eshte shume larg ...!!! Vafte ne ferr,familjarisht...

  Nana BraushiNana BraushiMuaj më parë
 • Pamfleti JU iron SHENDET dhe here is Ekip jeni 1 ...what e Keith vendi...

  Hil KallmetiHil KallmetiMuaj më parë
 • MJER SHQIPERIA NE KETE PRESIDENT.UUUUUU KU JEMI NE NE KETA POLITIJAN

  Viktor ZenelajViktor ZenelajMuaj më parë
 • RR GG

  Lavdie NurajLavdie NurajMuaj më parë
 • Nuk ka shqiptare qe nuk do te crrenjosi korupsionin ne Shqiperi. Pa meshire kundra njereve qe nuk meshiruan fukarallikun e pa pare te njerexve te varfer ,te gjithve tu meren parate e vjedhura

  Tzimis TzimarasTzimis TzimarasMuaj më parë
 • PO MERO BAZE , MER PARANE PER TE LEXUAR GAZETAT NESER NE MENGJES ?? PO NUK THUMBOI, INFORMACIONI RRETH LOJRAVE TE SITUTES ,, NUK SHITEN DRUNJTË E KERCUNJE E MERO BAZE ?? DHE NE I MARIM PER TE SIGURUAR ARDHMEN,, SE NA I DO TE MIREN MERO BAZE ? PO KËSHTU KA SHKRUAR PËR NJE SHEKULL , ? PO KAQ NAIVE , TE JESH , PSE NUK PO SHKRUAN PER GRAMOZ RUÇIN ,SPARTAK BRAHO , FATMIR XHAFAJ ? IKJA E GRAMOS RUÇIT , U BE SIKUR , DËSHIRA E MADHËRISHËM, PER TE THEN DORËHEQJEN ? PO U NGOP ME PARE, ME PASURIRA KOLOSALE, SI VET DHE E SHOQJA ? KETO "KULAÇE TE VJETRA ,NUK I PERMEN MERO BAZE ? NE JEMI TIFOZAT E KAZANEVE TE PLERAVE , QE BEJNE HALLATKE ME PUBLIKUN.?, PYETENI MERO BAZE , SA PAGUHET $$ PËR KETO POEZI DASHURIE ? I BEN YZMET PARASE , SE KETO FJALE, "KURANI " NA IPOTIZON TRURIN? DHE NE AMIN O HOXHË ? PO KUSH ESHTE BERE MERAK PER SHQIPERINE, DHE SOT E KËSAJ DITE.? SERVILAT MBUSHIN XHEPAT , POPULLIT I MPIHEN DHEMBET ?

  H HH HMuaj më parë
 • 1 KG AR I KAN VU UNAZEN NE STOMAK PER ZVOGLIM SE KA NGREN SHUM.... HAAAAAAAAAA

  Francesco BesnikuFrancesco BesnikuMuaj më parë
 • Akoma jashte eshte ky ky ska me vlere kush eshte ky

  VANGJEL NACIVANGJEL NACIMuaj më parë
 • Duhet kalbur ne burg ilir hajduti

  Marko LaciMarko LaciMuaj më parë
 • Kapoor pa pende

  Bunjamin HaklajBunjamin HaklajMuaj më parë
 • Shume e saket!!!

  Agim LleshiAgim LleshiMuaj më parë
 • MEKUJTOHEN SHOKTE E BABS ETE GJYSHIT KURSHKOSHIM MEHOL MEATA SI XAPTEJN VENDIN TON MARSHIN ARM NEDOR PER MENA FRIKDU NE

  Bardhok BrushtulliBardhok BrushtulliMuaj më parë
 • Ky ilir paraziti do plumbin ne lulet te ballit

  Blendi TopuziBlendi TopuziMuaj më parë
 • Nji morr qe vetem eshte zvarritur me thonj ne majat e pushtetit... nji ndyresire e pa karakter... nji horr dhe hajdut ordiner... nji vrases injorant e frikacak. Tani erdhi ora e llogarise....

  Bujar NallbaniBujar NallbaniMuaj më parë
 • Ky asht maskara.

  arjan franiarjan franiMuaj më parë
 • I'm o HAJDUT e volle. Shqiperine ne burg e ke vendin o Ilir Floriri...

  Kastriot eshte per president z, Ngjela GjuraKastriot eshte per president z, Ngjela GjuraMuaj më parë
 • Parrulla e Enverit:" Ne njeren dore kazmen,ne tjetren pushken.Parrulla e Metes:" Ne njeren dore cfurkun ne tjetren kushtetuten".

  Sotiri GkikaSotiri GkikaMuaj më parë
 • Te lumte goja

  Marije BishaMarije BishaMuaj më parë
 • Ky si ata qen qe i ka zen tejna akoma flet akoma del ne 📺 ky pler ilir meta jne fytyr e poshter akoma jasht esht nuk ka vent ne bukrk apo ska drejtesi ne shqiperi ?

  Kreshnike HodajKreshnike HodajMuaj më parë
 • njiqind vjet ne politik sikur ky vend ska me burra o zot cfar behet keshtu

  Mini 8nuMini 8nuMuaj më parë
  • Nuk ka me burra me sa duket, teper pak për ti vënë shpatullat vendit. Njeri sheh korrupsionin e vjedhjet, tjetri turkun, tjetri serbin apo grekun, mbaruan..!

   AlblendAlblendMuaj më parë
 • Mero të ka dalë boja që je kthyer diametralisht në krahun tjetër , me sa duket je me këdo që është në pushtet nga të cilët nuk ke dalë i humbur ! Ta kuptojmë hallin , më mirë prano që je militant në çdo parti por kurrë nuk mund të quhet gazetar , aq më keq investigativ , o Merro !

  Refail DhandiliRefail DhandiliMuaj më parë
 • Ke mali me gropa ti bej e nje yrje te re pa dritare ilir legenit

  Azem HoxhalliAzem HoxhalliMuaj më parë
 • Iikja ik ky ti qohet ka....🤣🤣🤣🤣

  King LionKing LionMuaj më parë
 • O Mero baze sa qime floku ke ne koke aqe mente ke fjashko skeni mese te merreni ua bene mire Rama

  Vlora VloraVlora VloraMuaj më parë
 • Zhdukeni ket fundrrine serbo ruse armiq te kombit.

  Brace BraceBrace BraceMuaj më parë
 • Leter e djegur

  Zari PelinguZari PelinguMuaj më parë
 • Akoma me kete hajdutin e FLORIRIT mereni ju ky osht i MBARUAR kart e djegur

  outdoor funoutdoor funMuaj më parë
 • Pamflet mos e trazoni Ilirin se gjynaf eshte..lereni rehat.ju lutem

  Rhjejek JsjsjsjjajsjRhjejek JsjsjsjjajsjMuaj më parë
 • O Bilbil Veshaj , shkrimi I Mero Bazes duket qe me shume te ka djegur ty se sa Ilir Meten.

  Jahja NametiJahja NametiMuaj më parë
 • Meqë Rama fitoi 74 mandate, Meta nuk ka çfarë pret më. Të mbajë fjalën e të largohet si burrat.

  Mila BuxheliMila BuxheliMuaj më parë
  • Problemi eshte se nuk eshte Burre, por plere

   Ervin XXErvin XXMuaj më parë
 • Ti pam flet po na can trapin shum me kete karagjoz apo nuk keni cfar te thoni dhe mereni akoma me funderina

  Halil AgaliouHalil AgaliouMuaj më parë
 • Zoti Baez, je bere njesoj si z Murrizi por ti ke qene pene e holle qe kishe qejf te lexoje shkrime e tua????,. Pse perfundove keshtu? apo pune interesi !?

  Bilbil VeshajBilbil VeshajMuaj më parë
 • Ftyr e keqe ca kerkon nga ky hajdut

  D VD VMuaj më parë
  • Shum i shemtuar sic eshte ashtu dhe e katandisen vendin

   VANGJEL NACIVANGJEL NACIMuaj më parë
 • 🤣🤣🤣🤣🤣.... Kjo ishte e fort Mero... Te lumt pena dhe dora.... 🤣🤣🤣... Puna e Likes, nxori fruta.... 🤣🤣✌️✌️

  balozi20balozi20Muaj më parë
ALcall