Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa Tkam Prit (Official Video 4K)

1 127 789 Shikime

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Lyrics & Melody : Dafi Derti
Music - Arragment: Alsked Rrendja
Mix - Master - Alsked Rrenja
Color hair by Alida Bleta
Make up by Henry Gjata Mua
Styling by Shyret Sezarhair
Special thanks Domeniko Ustameta
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4xCi99...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-t...
AcromaxMedia.lnk.to/SaTkamPrit/

Komente
 • love this ❤️

  Gentian MustafajGentian Mustafaj2 ditë më parë
 • turkiyeden slm şarkı süper çok duygusal ❤💚❤👏🏽 hele sonda muzik harika

  Erdal ErkanErdal Erkan3 ditë më parë
 • Haaha jasha shamikuqja

  Juventus JuveJuventus Juve3 ditë më parë
 • Bravoo👏👏👍

  butterfly doorsbutterfly doors3 ditë më parë
 • Thjesht superrrr 👌👌

  Claudio LavdrimClaudio Lavdrim5 ditë më parë
 • Melodia njejt si kenga e shami kuqes😊❤❤❤. Sa me ka plq.

  Dr AKDr AK9 ditë më parë
 • O zot cfar mrekullie spo ngopem duke e degjuar bravoooooooo cifti perfekt❤️❤️❤️sa me shpejt duet tjeter🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

  Merita ZylfoMerita Zylfo9 ditë më parë
 • Super keng me plot kuptim sukses se fort pe gjej veten ne ket keng te juve 😢😭

  NORI RamadaniNORI Ramadani12 ditë më parë
 • From Colombia love

  María PérezMaría Pérez17 ditë më parë
 • O ty te kam shpirt ne c'do gje 🥰🥰🥰vazhdo keshtu tesoro lart e me lart te pafsha🙏🙏🙏🙏 🌹❤️

  Linda cuniLinda cuni18 ditë më parë
 • shum e bukur ❤🧿

  Avni BalaAvni Bala18 ditë më parë
 • Super keng nuk e di as vet sa her e degjoj ne dit super

  Joel DehariJoel Dehari19 ditë më parë
 • Wow amazing song

  hiba Hashimhiba Hashim21 ditë më parë
 • Realiteti i hidhur i rinise shqiptare😔😔super kenge qe te rrenqeth trupin,ju lumte dhe suksese

  Gladiola AhmetiGladiola Ahmeti22 ditë më parë
 • Me perket aq shum pjesa e silves . Por fjalen e ka mbajt gjithmon une kam hek ai ka hek😥

  Eni EniEni Eni22 ditë më parë
 • 😍😍😍

  Ida bishaIda bisha23 ditë më parë
 • I really love this song I love Albanians singers Greetings from Mexico

  Karlo BernabéuKarlo Bernabéu23 ditë më parë
 • 💔💔💔🇫🇷🇫🇷

  Demir XhikaDemir Xhika26 ditë më parë
 • Bravo , bravo , melodi e fjale shume prekese. Realitet i hidhur i shum e shum te rinjeve qe zgjidhin ,apo te detyruar nga rrethanat te ndjekim rrugen e gabuar per te mbijetuar ne ket bot qe sa vjen dhe po shkaterrohet nga ligesia. Complimenti 👏👏

  fatbardha mucifatbardha muci28 ditë më parë
 • A e din sa te kam prit Super kengë ⭐️⭐️🎤🎤 Shum Suksese 👍👍 !

  Olsa ElsonOlsa Elson29 ditë më parë
 • Super kenge bravo

  Klodi DervishiKlodi DervishiMuaj më parë
 • It really is a beautiful song 🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤️❤️❤️

  mahdi mohamahdi mohaMuaj më parë
 • Na kishte marr malli🤍🤍

  Esmeralda MerajEsmeralda MerajMuaj më parë
 • po me prishet butoni Replay-t . super keng

  Anto NioAnto NioMuaj më parë
 • Super keng shum her e digjoj dhe ka nje tek sup 😪

  Juverta21 Juverta21Juverta21 Juverta21Muaj më parë
 • Si ka mundesi esht keng shume shume hit e qet dhe te ket kaq pak klikime po marin klikime kenget pa kuptim jo dy kengetar te mrekullueshem

  Flori CamiFlori CamiMuaj më parë
 • Eh cfare kenge moj Silva...na i hape plaget e zemres 😢

  Sonila MarkoSonila MarkoMuaj më parë
 • WHATS A MASTERPIECE OF ALBANIAN MUSIC,.........................

  Heros MargusianHeros MargusianMuaj më parë
 • Ndonjeher kurbeti merr rruge pa kthim. Dhe normale thyet besimi dhe dashuria vyshket. Cdo emigrant zoti e bekoft.🙏

  Algert BashaAlgert BashaMuaj më parë
 • Kjo keng vlen shume like pa fund 👏👏🇦🇱🇦🇱

  Linda OsmeniLinda OsmeniMuaj më parë
 • 😭😭😭😭😭😭......kur humbet ate qe do me shum ne kete jet ...jeta te duket Bardh zi ....😭

  SuliotiSuliotiMuaj më parë
 • 💘

  Bora ÇelikuBora ÇelikuMuaj më parë
 • Super pa fjal.....

  Bushi VlBushi VlMuaj më parë
 • Super kenge!

  Zamira mucaZamira mucaMuaj më parë
 • Super kenge ,nje ralitet shum i hidhur e i veshtir per ta pranuar😥😥

  Bleona ElajdiBleona ElajdiMuaj më parë
 • Bravo dyt

  Nurije KurtalaniNurije KurtalaniMuaj më parë
 • Kjo kenge nje realitet shqipetar qe e vuajne shume shqipetar dhe une nje nder too po pres tash dy vjet ky esht gurbeti qe po na ndan dhe spo dime me.u bashku shume lutje per te gjithe emigrantet shqipe ju presim deri ne fumd te jetes 😥

  anoanoMuaj më parë
 • Sa nostalgjike kenga bravo shm e bukur

  Xhevahir BociXhevahir BociMuaj më parë
 • Silva is my 🥰

  Mahiya,s WorldMahiya,s WorldMuaj më parë
 • super muzik❤❤❤❤❤❤❤

  Xhuliana HimaXhuliana HimaMuaj më parë
 • Esht shum e bukur kjo keng 🥰🥰😘😘😘😇👍👍👍👄😘🥰😍🤩😉👍

  eldah lalalisa bts 🥺😏eldah lalalisa bts 🥺😏Muaj më parë
 • Super

  Myzi PapaMyzi PapaMuaj më parë
 • A e di sa te kam prite 🥰🥰

  Egla AliajEgla AliajMuaj më parë
 • Uaaau super

  Anila TabakuAnila TabakuMuaj më parë
 • Kenga me e bukur QE mbart realitetin e te gjith emigranteve kudo qe ndodhen.bravo.💥💥

  Elidion GjokaElidion GjokaMuaj më parë
 • Shume keng e mir 😍😍😍

  Fati FatiFati FatiMuaj më parë
 • 👏👏

  Olsi LaloshiOlsi LaloshiMuaj më parë
 • 🥃🥃🥃🥃🥃🥃😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔domethens,

  shpresashpresaMuaj më parë
 • Shum me pelqen kjo muzikë dhe pse e prita prape me lendoje ishalla e shikon kete komente dhe ajo do i kujtohete cdo te mira qe i bera dhe pse me lendoje 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭 dhe tani edi se po vune ajo ☹☹☹☹

  ermand xhekaliuermand xhekaliuMuaj më parë
 • What is this language?it's the craziest language ever 👽

  Notre PèreNotre PèreMuaj më parë
  • Albanian

   Tani djTani djMuaj më parë
 • Dhurata JakuDhurata JakuMuaj më parë
 • Silva super hit an kishte marre malli me. ju pare bashke

  shshs shshsshshs shshsMuaj më parë
 • Silva bravo super hite before. Na more mall I me just pare basis bravoooo

  shshs shshsshshs shshsMuaj më parë
 • A e di sa t' kam prit.ti nuk erdhe kurr.super kenge.

  Sakine MaciSakine MaciMuaj më parë
 • Super kenge

  Suela BrahoSuela BrahoMuaj më parë
 • 😔😔😔😔😔😔😔

  Buqe MuratiBuqe MuratiMuaj më parë
 • urime per kengen jeni te mbrekullushem po kurbeti ndau gjithcka vec kush e perjeton larg familjes e kupton dhimbjen qe kalon nji emigrante ne per bote

  Mollas OrketaMollas OrketaMuaj më parë
 • 😭💔

  Bleonaelezi ElezibleonaBleonaelezi ElezibleonaMuaj më parë
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

  Anna StasiakAnna StasiakMuaj më parë
 • j.tuci88j.tuci88Muaj më parë
 • Realiteti i rinise sot😞

  Giliana UkaGiliana UkaMuaj më parë
 • Of o dashni ku je😭😭😭😭😭😭😭

  luleluleMuaj më parë
 • Super keng 😢 nje realitet i hidhur qe shum po e vuajn ket realitet😢sa ze mir kan qe te dy🥰💫💫

  roshi roshiroshi roshi2 muaj më parë
 • Super kenge

  Renata KamamiRenata Kamami2 muaj më parë
 • Shume e bukur kenga.👏👏

  Florinda HoxhaFlorinda Hoxha2 muaj më parë
 • Sa t'kam prit.... 👸💎🤴

  Voka 1966Voka 19662 muaj më parë
 • 👏👏👏🔥🔥🔥

  Bleta LekaBleta Leka2 muaj më parë
 • 🙌🥂

  Plug WrldPlug Wrld2 muaj më parë
 • Syt e Silves jan komplet kuptimi i kenges ❤️

  Dhurata HaxhiaDhurata Haxhia2 muaj më parë
 • Kjo kenge shkon per gjithe Ata qe shkojn ne angli 🤣🤣🤣🤣🤣

  Mari MariaMari Maria2 muaj më parë
 • respekte per ke te keng qe ska per te vdekur kurr

  Valverd TorresValverd Torres2 muaj më parë
 • ❤❤❤❤

  ana anaana ana2 muaj më parë
  • 😟😟😟🙁

   ermand xhekaliuermand xhekaliu2 muaj më parë
 • E degjoj e degjoj gjifh kohes

  Dhurata HaxhiaDhurata Haxhia2 muaj më parë
 • Idk why I feel so deep this.😫

  Sara CekaSara Ceka2 muaj më parë
 • Wauuuuuu wauuuuuu sa tekst i bukur te lumt kto tingellore te embla perqafoin shum kend 😥😥😥😥 nr1 je 🌟🌟🌟🌟

  Agim AlidemajAgim Alidemaj2 muaj më parë
 • 🥰🥰🥰

  Jonida RuciJonida Ruci2 muaj më parë
 • 😢😢

  arditiarditi2 muaj më parë
 • Super kenge

  Yaop YaopYaop Yaop2 muaj më parë
 • E keni djeg fare 🔥🔥🔥👏👏👏

  Romarjo BakuRomarjo Baku2 muaj më parë
 • Realiteti i gjith Shqiptareve 🥺🥺🔥

  Julian FierJulian Fier2 muaj më parë
 • Respekte per te dy e koditur kenga po dhe muzika teksti ❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥💖💖💖💖🔥

  Julian FierJulian Fier2 muaj më parë
 • ☝️🕋🇦🇱🅱️💓💓💓🥇💯💯🥇💯

  Bujar GurguriBujar Gurguri2 muaj më parë
 • Sa kenge e ndjereee e bukur

  Ona DonaOna Dona2 muaj më parë
 • Bravo bravo

  Ensar PeciEnsar Peci2 muaj më parë
 • Na keni zgjuar sh gjera me kete keng!

  Robert HoxhaRobert Hoxha2 muaj më parë
 • Bravo silvaa

  Sky's GirlSky's Girl2 muaj më parë
 • Super keng 😢😢👏👏⭐⭐

  Aurela FaqolliAurela Faqolli2 muaj më parë
 • 💞💞💞❤❤

  Vangjelina NanajVangjelina Nanaj2 muaj më parë
 • This is the best song

  Bleri IdaBleri Ida2 muaj më parë
 • Nice song man bravo,👌reply........

  Viktor KutaViktor Kuta2 muaj më parë
 • Super kenge! Bravo.❤️ it.

  Bubu BubuBubu Bubu2 muaj më parë
 • 💞 Super keng👏👏👏👏

  Ermira GjergjiErmira Gjergji2 muaj më parë
 • Super cifti,⭐🌟👑👏🎤🎼🎵 🎧🎶teksti, muzika, zèri te rrenqethkan mishin, realitet i hidhur, u ndamè e ikèm nga njerèzit tonè tè dashur, per njè jetè mè tè mirè,por shume hidhur edhe plot plagè 😥😥😥😥😥😥

  Rudina NdreckaRudina Ndrecka2 muaj më parë
 • Bravo shum e bukur suksese 😍

  Enxhi MarraEnxhi Marra2 muaj më parë
 • ai.qe.e.degjon.kete kenge do jete me.fat ne jete

  Perik XixiPerik Xixi2 muaj më parë
 • Realiteti sotem keng me shum kuptim

  Selime MecoSelime Meco2 muaj më parë
 • 😢😢😢😢😢

  Bali AjetBali Ajet2 muaj më parë
 • Na paska mar Malli me ndegju kong me mesazh bravo te dyve👌👏👏 🔥🔥

  mo 207mo 2072 muaj më parë
 • 😢😢

  Jan jannJan jann2 muaj më parë
 • Vazhdoj e vazhdoj e vazhdoj e degjoj sikur nje film por qe nderpritet shum shpejt, duhet ta kishit ber te pakten 5 min se ngela duke e perserit. Komplimente e keni qelluar si muziken edhe tekstin. Silva na ke munguar zemer. Lum vlora per ty

  emiljano aliajemiljano aliaj2 muaj më parë
  • 👏shume e vertet nje kenge e mrekullushme ky esht realiteti i shum shqipetarve 🥺🥺

   ana anaana ana2 muaj më parë
ALcall