Qytetari i revoltuar: Djemtë po martohen e nuset po na qesin prej shtëpisë. S’ka më respekt as moral

21 Kor 2021
180 079 Shikime

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente
 • Eh mor njerz qe beni komente po plaku mir e ka po tash qe prindi femin e vet sa imbush tre vjet enzjer prej shpie e con ne cerdhe ato femi kur te riten u thujn prindve neve kur kemi qen te veghel nakeni cu te kopshti i femive ee ne tash ucojm te kopshti i pleqve keshtu ua kemi dhen edukaten prandaj ka ardh koha e mjerimit se mekat femia ivogel ne vend se ta bej ghumin e embel ne shtratin evet shpejt eshpejt prindrit i zghojn duke qar ilen ne duart ehuja edukata e huaj nuk esht si eprindit prandaj tash perfundojm keshtu mos i nxjerni femit shum te veghel nga shtepia se eshte mekati madh ata marin stres e na nuk ikuptojm lloghikoni pak mirkuptim pershendetje.

  Isa SalihiIsa Salihi4 ditë më parë
 • Qiti ti pej shpis djalin me gjith nuse kush ta ka bo pasurin nusja me djal aaa shum let o kjo pun

  Asmer KaqiuAsmer Kaqiu14 ditë më parë
 • E more bac. Sa mire po e thu.

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα Γκιόκα17 ditë më parë
 • Besa more Mixh ashtu 20% të shiptarve Ŕrena, Tradhti Hajnit e Kurvni pa asni Ftyr veq Mashtrim

  Affe AffeAffe Affe18 ditë më parë
 • Ky Mixh po fol shum Drejt. Duhet me i ndihmue kti MIXHE tetan kapak bre Vllazen

  Affe AffeAffe Affe18 ditë më parë
 • Ta heksha zemren me temiren e ke then 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

  Règina MerovskiRègina Merovski20 ditë më parë
 • Fkal me ven

  Shukri SejdiuShukri Sejdiu21 ditë më parë
 • Kur të Kap Gruaja shtëpien të dredhë qatien .Ky është realiteti i sotshem ,Po burri Shqiptarë ka patur adete ,zakone dhe kanunin Shqiptarë .Ku jeni more burra Sot ?

  Arben HalitiArben Haliti22 ditë më parë
 • Sa mir po fol krejt me vend ore axhe

  Kimete MorinaKimete Morina23 ditë më parë
 • Jemi ne mezin e shenjave !!!!😔zullum zina. 😢!!!! ?????

  Alberta AlametiAlberta Alameti25 ditë më parë
 • Ai qe nxjer prinderit jashte jane ordiner

  Gjino tv GjinoGjino tv Gjino25 ditë më parë
 • Pajtohem me ty Mixh Po domi i pleqve egziston ne qdo shtet, edhe vet kam me u plak po ma mire ne dom se sa me djem e me nuse qe nuk me dojn…

  Anita LushajAnita Lushaj26 ditë më parë
 • Te lumt bytha QAKALL

  Badalona BadalonaBadalona Badalona29 ditë më parë
 • E vertet e vertet e vertet e vertet e vertet e vertet 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  A SA SMuaj më parë
 • O zoti t shperbleft Po i mequm Koke respekt

  A SA SMuaj më parë
 • Fjal mat mira skom ni e vertet esht

  Astrit SadrijaAstrit SadrijaMuaj më parë
 • Gjall mevend zotri rofsh je iresperktum 🙏🙏🙏🤗🤗

  Radije AliliRadije AliliMuaj më parë
 • Krejtë ashtë realitet i dhimshëm o axhë, ku jemi ardhë medet. Nuk she as nuk ndin kurgjo mirë në Kosovë.

  Teuta deliuTeuta deliuMuaj më parë
 • Hallall te koft bac, i paq te gjitha te mirat e ksaj Dunja po dyrt e xhehnetit qel i paq amin

  nik kastriotnik kastriotMuaj më parë
 • O mixh edhe ti duhesh me tha e du jeten vetem m gru qka po don m u marr me djal e nuse ik pash zotin

  Liridona MuzliukajLiridona MuzliukajMuaj më parë
 • Po edhe Nona dhe Baba po e dojn Djalin dhe Vajzen me interes pare pare pare

  Peter FatoPeter FatoMuaj më parë
 • Perpara kan hec me opaga me lekura te delev kurr mosu kthevt ajo ko ma forcone shtetin errnoft domi pleqve vedisimi i popullates asht e nevojshme

  shqyptari te molla kuqeshqyptari te molla kuqeMuaj më parë
 • o sa mire fole se perzotin ashtu ashtu asht

  Erjol LikkolaErjol LikkolaMuaj më parë
 • Qenka inteligjent ku zoteria bravo. Duhet theksuar ama qe femijet kane jeten e vet.Sta ka per borxh njeriu i huaj te te mbaj e te duroje as femija madje ste ka asnje detyrim.Pleqte duhet te mesohen te jetojne vetem dhe mos ngaterrohen ne jeten e femijve njesoj siç bejne edhe ne perendim.Qe te ndodh ama duhet qe shteti tu siguroje sherbime shendetesore falas e tu jape pensione te mira qe te kene pavarsi te plote ekonomike.

  TragicTragicMuaj më parë
 • Te qoft zoti shendet oooo Bac se po pasha zoti qashtu esht , Edhe u Hup ajo dashni si u kan , kur vishiem ne kosov per para me shkojke pushimi ne katun Edhe si u kan deti Edhe ne st koh por dashnia e njerzve u kan arsyje si e kena qu pushimin ne Katune shpirti tu ka knaq , pasha zoti ni her desh ma pat qi babloku at nan se ja theva kosen Edhe Un tha mos e prek . U mundojshem me ju ndimu kapak sa dishem

  Gogli lladtGogli lladtMuaj më parë
 • Uuuuu e ke palu edhe ket gazetaren pom doket qe edhe kjo ja paska niq prind butrit llegen shum i mequm koke ta boft zoti hallall bac shnet

  nandofaklo patepinandofaklo patepiMuaj më parë
 • Allahu qoft shendetin se fjala jote

  Bahri AbaziBahri AbaziMuaj më parë
 • Atu ku flitet per Moral, bash atu ska Moral!!

  Faton AzemiFaton AzemiMuaj më parë
 • Shime me vend! Mjerim mjerim🥲

  NANAMuaj më parë
 • Tverteten thot i shkreti ..ku ka cuna sot ..shofin vetwm nuset e veta ..prindi nuk hullet kurr posht kurr pse more nuse ..lum ato cuna qe respektojn prindrit e motrat ..po rrall jan ...nuset na percajn nga vllai ..si motrat e prindrit ...

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Besa or shoq tana janë per shumë kand po ni pjesë janë te pervujte dojn plakun, të varfrin e te moshuarit,,e mjer kush ka vese te poshtra

  Ndoc NdocNdoc NdocMuaj më parë
 • Ksaj i thuhet me te zan fjala ven … hallall fjal me ven

  ALKUKESALKUKESMuaj më parë
 • E vero per troppo

  Natalina KapllajNatalina KapllajMuaj më parë
 • 👌 ja ke qellu

  BonitaBonitaMuaj më parë
 • A bre bac pasha zotin bash qashtu esht, allah runa

  Idriz BinakuIdriz BinakuMuaj më parë
 • te rujt i madh Allah o xhaxh

  Albanian AlbanianAlbanian AlbanianMuaj më parë
 • Kur ta shikojsh njeren ane edhe mir po ja bojn pleqve qe po i qojn n dom e nuk po i dojn se qka te mbjellesh edhe do ta korresh Gjithmon i kan perbuz e nuk i kan desht vajzat veq per me mbrojt djalin Shqiptari gjithmon djali djali djali djali e nfund ngulesh qyshtu A pe shihni bile qe vajzat edhe pse jemi t deres t'huj prap mendojm per prind a djali eshte ortak i prindve i gzofshi e me shendet i bofshi gjith kto tkqija qe po u a bojn djemt edhe ju lumt djemve qe po ja u bojn kshtu se po i nenqmoni shum vajzat

  valmire halilivalmire haliliMuaj më parë
 • Shum me vend ki fol o bac mjer per neve shka po presmi e sha kena me pa te lumt goja se te verteten e fole

  Luljeta DemiriLuljeta DemiriMuaj më parë
 • Jo more burr Halilin mos e vajto se aj se hek prej gjepit vet mat mramin Dinar po i ndihmojn bamirsat e Zoti i rujt .

  Sanije MiftariSanije MiftariMuaj më parë
 • ..tu kan ngatrru kabllat mixho. Ne moral s kemi pas kurre, as karakter,as fe,as bese. Neve gjithmone tradite i kemi pas hajnine e tradhtine. Tradita jone mashkullore osht -' katunar bajraktar magar. Osht e vertete qe osht turp m ju prezentu dikuj n perendim si "albana-er ose largo zot "kosovo albana-er""".--- ma Respekt kan per nje kafshe se per ne. Sidomos urrejtsit ma t mdhej ndaj nesh jon banoret e shteteve muslimone ose islame si psh arapt. M kan tregu vet disa ksi lloj gabelve t ktyne shteteve se kur dojn ta shajne ose ofendojn dikon athere i thojn "ik more shiptar" n gjuhen e tyne dmth emnin shiptar e perdorin si fjale ofenduse ose fjal per nje person t gerditshem"". -- kto mi kan tregu vet koleg t punes ose tjere .

  hinz hinzehinz hinzeMuaj më parë
 • O mixhe normal qe ka humben rrespekti ndaj pleqve se na te rite dojmi me ju rrepektu e ju folni per femra a e praptove donja ashtu keshtu fjal pa lidhje tane nuk po ju rrespektojmi.Rrini serioz hiq mos folni fjal pa lidhje dhe as mos u lironi me gjeneratat e reja kshyre cfar rrespkti fillojmi me ju bo pleqve.

  Komsha SamsungKomsha SamsungMuaj më parë
 • Te Lumt goja se krejt fjal me ven👍👍

  Petrit PacolliPetrit PacolliMuaj më parë
 • Ju bani shum mir si i folni gjerat drejt Se vetem kjohja i Meson men Mejau thanun drejt.👍

  Ermelinda LajcajErmelinda LajcajMuaj më parë
 • Mozot Ma keq e Ma zi Ska besa Po ato far nuse Ato vet ni dit Kane per tu plak A kishin me dasht ato Mei trajtua keq ne pleqni Mesiguri jo Mozot Ma keq dhe shuuum shum keq Respekti duhet Morali duhet Mu sillun sinjersit duhet dhe asht mir Zoti e baft mir Por dhe i mesoft men ket rinin e sodit Respekte inerumi.

  Ermelinda LajcajErmelinda LajcajMuaj më parë
 • Eeehhh, kan lyp DEMOKRACI, ja jep gishtin ta ngre doren, femrat e reja nkosov mosvet per ne, as mare as marifet, veq me u ly me mu cullaku, po mendojn Jena modern, moda edhe respekti ja dy lloj sene.Ska mashkuj si perpara, jon bo vet si pedera, es femrat mos foli- skan as turp as Respekt, cullakohen sju vjen mare as prej babes as vllaznive, se le mo pi tjeterkuj.

  BON-BON DON-DONBON-BON DON-DONMuaj më parë
 • Normal kini dasht shtet tani e kini

  Ljuban TadivLjuban TadivMuaj më parë
 • Turp nuset

  eticet Zyplieeticet ZyplieMuaj më parë
 • Te lumt goja.

  BEKIM SHALABEKIM SHALAMuaj më parë
 • Ej ishalla Zoti na dhasht shendet ne pleqeve se per djelm e nuse kena marrun fund ska mo as nder as dinitet jan bo si kublera po kapin njani tjetrin vllaznia grat cikat hej ku kuku mozao ma keq ska ku shkon

  lac serlac serMuaj më parë
 • Jo jo keni gabim ,nuset nuk uqesin jashta ,as nuk ka nuse te keqe.Por ato nuk kan burra ,pra o zotri dhe zotrinj e zonja nu ka djem.

  Halil CelajHalil CelajMuaj më parë
 • Shumë Respekt per ketë Agjen cdo Fjalë e tij me vend, i dhasht ZOTI jetë te gjatë dhe shendet...Kultura jonë e te parve dhe rruga e Zotit na la,tash kemi hyrë ne Rrugën e Dreqit me Smartphona, si ti qel njeri sytë ne mengjes drejt ne Facebook online ?

  Islam HaxhaIslam HaxhaMuaj më parë
  • @Islam Haxha:jo mendova se je i gllogjanit. T'prsh. Shoq

   KolonelGraffKolonelGraffMuaj më parë
  • @KolonelGraff Pershendes Patriot, Haxha ka kahmos neper Kosovë, (Galicë te Drenices)(Gllarevë te Klinës)(Ne Shalë te Bajgorës)ndoshta edhe dikund tjeter, Unë jam Shaljan

   Islam HaxhaIslam HaxhaMuaj më parë
  • Prsh. Z. Islam; prej nga je o trim, te pyes se me doket te kom daje?

   KolonelGraffKolonelGraffMuaj më parë
 • Un kam dy femije nuk pres me jetu me ta,kam shpine time,punoj per me jetu sa te me kete lene Zoti.Kur te vdes un shpia eshte e femijeve.Shkon ma mire me nusen e me djalin e me gocen dhe dhendrin kur nuk ua ke nevojen zotni.

  Or LandoOr LandoMuaj më parë
 • Bravo bac allahi te dhasht shendet

  Isen IseniIsen IseniMuaj më parë
 • Respekte ke fol te verteten

  ARBER ILIRARBER ILIRMuaj më parë
 • Ehhh me det qfar Vakti ka ardh . Ohhhh Axhi hiq mos ke gajle, sepse edhe ata dot kan Femije edhe atynve do i vjen Vera ka Dera 👍

  R.I.C.I EnescoR.I.C.I EnescoMuaj më parë
 • Je duke fol drejt te lumte goja Zoti te ruajt

  Saimir GjoniSaimir GjoniMuaj më parë
 • Po. ndodhin. eshte. turpe Kemi. qen. Te. forte. Si. familje nga. Baba. Moma Duhet. me. i. respektu. gjith. do. plakemi

  Festim KertushaFestim KertushaMuaj më parë
 • Thuj elhamdulilahh per qdo gjendje edhe qu falu lutu ne namaz dite edhe Naten e mos u anko se Sban se krejt Jan te verteta kto

  Nita NoraNita NoraMuaj më parë
 • O axh respekt krejt Jan qashtu po ti Musliman sban mu ankue

  Nita NoraNita NoraMuaj më parë
 • ehh Bac le Lumt goja 👍👍

  Le Man'sLe Man'sMuaj më parë
 • O valla plot me te drejt e ki o agj te jesh shendosh e mir cdo te mir 🙏

  Miranda BerishaMiranda BerishaMuaj më parë
 • A te lumt ajo goj sa shum drejt flet sahtu esht nuk ka me respekt dhe dashuri ,kujtoin se nuk doekaloin ate mosh

  Ylmie LilaYlmie LilaMuaj më parë
 • Eh more mixh kur ta thot djali nusja se ka problem po ka ardh dit e keqe vecse po e them me plot gojen e bindje te plot vec femrat pa moral e pa ner nuk i dun pleqt ka lloj lloj maskareshe si nuk kan dit per nderin e vet me e rujt ......e vet e do din ato per ju o per cdo pleqeri o mixh mos pritni prej tyne

  Sy jeshilia LSITSy jeshilia LSITMuaj më parë
 • Zoti te bekofte e te bofte 1000 vjec i shalla 🤗 fjale me vend ke fol te lumte goja !

  Stella SoleStella SoleMuaj më parë
 • Ne ne Shqiperi themi: me radhe dhe me sere se ka per te tere. Keta brezat e rinje do t'ia zemer vendin e ketije zoteri burre, d.m.th do te plaken dhe ata. Kjo semundje, kjo rini ka humbur traditat to a kaq te rralla, te vlefshme, ka mberritur dhe trojet Shqiptare. Fatekeqesi.

  timjanjotimjanjoMuaj më parë
 • Ca rrespekti ku ka sot jo me e urdhru une cunin mbo ai mu ligjin pale kur tmori nusen mka nxjerr nrruge fare 😪😪

  Elida KaikuElida KaikuMuaj më parë
 • Njerzit kan ndryshu e jo Koha 😂 Shqiptart te liegt shum shpejt ndryshun.

  Peja PejaPeja PejaMuaj më parë
 • Po flet rrjedhshum as ni gazetar se kam ni tuj fol ksht pa zan thue hallall tkoft hajna jan kret pushtetart prej sekuritit rojtarte e deri ne kryetatr ku mutin kan me vjedhe dinacionet e evropes bujqit taxsa pagusve skan ku me vjedh putini e berluskoni kan ku mos kqyrni si ata mu ba se ja kajt nonen kti poplli

  Milazim HoxhaMilazim HoxhaMuaj më parë
 • E hallall tkoft se po flet si tishe historjan pa kufar pengese dhe me fjal tverteta

  Milazim HoxhaMilazim HoxhaMuaj më parë
 • Qfarë titulli tendencioz ky plaku paska fol fjale maa te mdha e ma te menqura se keto qe ja kan shkrua ne titull👎👎👎

  Flori FloriFlori FloriMuaj më parë
 • mosu kesh ti moj se AXHA prej zemres se plasur po flet respekt per ty Axhush vertet MJERIM.

  Vjollca RamajVjollca RamajMuaj më parë
 • 100% fjal verteta

  Arber T....Arber T....Muaj më parë
 • Koha nuk ka ndryshue por Njerzit e ndryshojnë kohën.

  Besian 67Besian 67Muaj më parë
 • Tëgjith flasin e flasin e flasin por, askush nuk po fillon te veproj. E Bardha është e Bardhe eh e Zeza e Zeze dhe askush nuk mund ta nryshoj!!!

  N. L.N. L.Muaj më parë
 • Po, plotësisht ashtu qëndron si po e thue.

  N. L.N. L.Muaj më parë
 • Te Lumt E Dhimbshe por Realität

  Hamdi MHamdi MMuaj më parë
 • Zotni qenke o migje krejt me te drejt keni zoti te rujte shum shndet te mire per ju respect ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  lorenza basciulorenza basciuMuaj më parë
 • E drejta dhem tanahert po kti burri ju dhasht e mara se qka po thot krejt ashtu asht bile po rezervohet pak se hala ma keq i kem punet veq ishalla zoti na kthen marė

  XX YYXX YYMuaj më parë
 • Fjal shum me vend

  latife lamajlatife lamajMuaj më parë
 • O agj goja tlumt po edhe tpasun kemi ata jan komandantat qe ne emer te uqk kan vjedh sakan mujt ejan ba tpasun

  Eshref MorinaEshref MorinaMuaj më parë
 • te lumt o bac...kjo eshte e verteta e hidhur e perditsheris...mjerim

  Hanka VeliuHanka VeliuMuaj më parë
 • Me drejt e ki axh

  Sali KrasniqiSali KrasniqiMuaj më parë
 • Kan than dikur u martu fmija u dhi shpija njashtu eshte

  Ardit CubiArdit CubiMuaj më parë
  • 😂👌

   Lim LfcLim LfcMuaj më parë
 • Mir ua bejn, i edukuni qunat per princa t bythes. Grat ti shtypin, djali princ i nons. Shkofshi per lesh me ato djem. C karin prisni, ala tju sherbejn nuset a?? Mi bo yzmet kujna? Karit edhe vjerres t bythes a?

  VonLinde MichaelVonLinde MichaelMuaj më parë
 • Koke shum imequm koke shum fjal te vertets

  King KRSKing KRSMuaj më parë
 • Te drejt ka🇦🇱

  Deltari Illyria 🇦🇱Deltari Illyria 🇦🇱Muaj më parë
 • Shume e vërtete.....

  Halla CaciHalla CaciMuaj më parë
 • Vertet mir ka fol plaki. Per me qajt situata e shqiptarve.

  Muhamed LMuhamed LMuaj më parë
 • Respekt se shum keq per pleq zoti ndimoft.varferi ne popull shum Respekt Agj goja ju lumt bravo 👍🍾

  Prenk PrenrecajPrenk PrenrecajMuaj më parë
 • B

  Bukurije AsllaniBukurije AsllaniMuaj më parë
 • Kto fjal me vend Jan,po kush I ka fajet djali se s,të don djali,nuk të don nusja,nuset e sodit shum tesha po blejn shum ar shum dojn me shetit,e më në fund edhe ni kafe ju vjen merzi me jau bo vjeriv,as mysafirt nuk I dojn ,se nanat tona nuk I kan lazrue shum ,po ka pas respekt nder e hyzmet e tash mir jau bojn grat burave sodit se I lazrojn shum u tuten shum se mos po ju ikin enuk kthehen prap ,kur mos kofshin a to nuse kto nuset e sodit nuk e mendojn se nu dit dot Falun pars zotit ,edhe atynve kan me jau bae mas shumti

  Golder SamboyGolder SamboyMuaj më parë
 • Ore ash njani,to fole mire por e dhejeve our fute allahun e karit mren

  gandia playagandia playaMuaj më parë
 • Sa korekt fjal me ven njeri i menqur ta dhasht Zoti shendetin e krejt te mirat❤

  hallo Hallohallo HalloMuaj më parë
  • Sa bukur ke fol besa keshtu eshte e drejte

   Jetmira IsmailiJetmira Ismaili22 ditë më parë
 • Kohe e keqe ka ardhe po dhe pleqte duhet me mendu per vete e mos me e pas mendjen se do e mbaj bija e botes kur nuk i do femija e vet.

  Alma CulajAlma CulajMuaj më parë
 • Goja ye lumt more gjagji asht e vertet krejt qa po thu

  Λούλα ΓκιόκαΛούλα ΓκιόκαMuaj më parë
 • Ah medet .Ca' dite ka ardh.do plaken edhe fmijet tan mos u merzit o zot i. Ke fol fjal te mencme shum po' me le po' fol.po ste deshi nusja nuk na d'un djemt tan mos te fajsojm bijat e botes.se nuset si te gjejn ashtu bojn.😇😇🙏🖐️

  Hamide HoxhaHamide HoxhaMuaj më parë
 • 👌 fare je tu fol o zoteri se shum po nigjojm , po 🙏 Zotit qe i kemi te hallait deri me sot kto femi

  Dije KasaDije KasaMuaj më parë
 • Ahhhhhh bre balin me ta puth për këto fjalë Zoti ju ruajtë Ky është Shqiptarë i vërtetë ashtu kemi qenë më një kohë sot ka humb besa dhe turpi Zoti na përmisoftë

  Is-Haq dhe ALBANIIs-Haq dhe ALBANIMuaj më parë
 • Mana boll mir po thu tana njata qe po thu jane te verteta zoti te rujt

  Nikolin PaliNikolin PaliMuaj më parë
 • mos u beni si evropijanet por rrini si shqiptar si jeni mos i humbisni traditat tuaja nuk ekziston me rrespekti dashurija per nene baba moter vlla tani kane me shum dashuri per qente

  Taulant BoraTaulant BoraMuaj më parë
ALcall