Portokalli, 6 Qershor 2021- Kapo - Hekri - Melamini ( Surpriza e Hekuranit )

6 Qer 2021
598 874 Shikime

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALcall Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
 • Hahah🥰😍

  Martin FatjolaMartin Fatjola4 ditë më parë
 • Bravi

  CinderellaCinderella5 ditë më parë
 • Kenge shum prekese, sidomos per neve qe si kemi me nenat

  Bujar EminiBujar Emini13 ditë më parë
 • 🤟

  hacker ffhacker ff15 ditë më parë
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂

  Itaii OriaItaii Oria17 ditë më parë
 • Cjane keto arme more djema..dhe ne humor..dhe ne jeten eperditshme..cdo gje me arme e zgjdhni...flakni pushket..o djelmosha..se jane vdekje..

  Eleonora Kontou 1961 KontouEleonora Kontou 1961 Kontou20 ditë më parë
 • I love Ladies too

  Sara RrapajSara Rrapaj21 ditë më parë
 • Jeni te mrekullueshem qe te gjithe Ju dua shume

  Flower MFlower M21 ditë më parë
 • Jasu Ylli Baka kur do vishe ne kret se na ka mare malli te kercejme

  MarioMario22 ditë më parë
 • Shume bukur kendove

  Bashkim GjoshiBashkim Gjoshi28 ditë më parë
 • I marrshe te ligen ati qe thot ja ku jame

  numer onenumer oneMuaj më parë
 • Ju lutem goja ylli 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💵💵💵

  Kledi MersinllariKledi MersinllariMuaj më parë
 • Ylli baka me ze fallco

  Mike The Right OneMike The Right OneMuaj më parë
  • O vellai me fal qe po ta them po ke shkare nga trute e kokes ylli eshte perle e jugut

   Ermal AgolliErmal Agolli3 ditë më parë
 • Nese doni te beheni pjese e udhetimit tim, per te humbur kg ne menyre te ndergjegjshme dhe pa u zhgenjyer, me ndiqni ne Aurora Malsia, kanali nga ku po ju shkruaj. Hapat e mia jane te ngadalta, por te suksesshme. Duke pasur dhe nje background nga stomatologjia, e kam vizionin me te qarte se cfare ndodh dhe me shendetin e gojes gjate nje diete. Here pas here do te jap dhe informacion mbi higjenen orale.

  Aurora MalsiaAurora MalsiaMuaj më parë
  • mos ke merak se je e ndjekur ne cdo veprim qe ban... hapat e tua Jane te ngadal por di kush tjeter i ka me te shpejta se ty......

   Gazmir PeqiniGazmir Peqini14 ditë më parë
 • Hallall kapo Melamin Berati

  Benart PeroBenart PeroMuaj më parë
 • kot fare..!!

  Jimmy FalconeJimmy FalconeMuaj më parë
 • ,dobet

  Shiri CopaniShiri CopaniMuaj më parë
 • Jeni yjet e portokallis....

  IRENA IrenaIRENA IrenaMuaj më parë
 • Po te ishte publiku plote me njerez cdo behej kur hyri Ylli baka 😯😍😍

  Velmishi Toni FatjonVelmishi Toni FatjonMuaj më parë
 • TLUTEM FJFHJR

  Arnando TroksiArnando TroksiMuaj më parë
 • Humor kot.Keni mbaruar

  Dimitri KodDimitri KodMuaj më parë
  • mshile gojen se jan bossa

   RASI . BATTLERASI . BATTLE24 ditë më parë
 • respekte

  Djemte e Pasifikut The Pacific BoysDjemte e Pasifikut The Pacific BoysMuaj më parë
 • Laraske e sektorit 😂😂😂😂😂

  Irini BufiIrini BufiMuaj më parë
 • Ylli me kte keng i ke ven kapak o ylli i jugut

  Eliad ManceEliad ManceMuaj më parë
 • Gocat e shiz on top

  Albanaro AlbanaroAlbanaro AlbanaroMuaj më parë
 • Nena💝❤❤💟💟

  ff mikel ff mikelff mikel ff mikelMuaj më parë
 • Nena o zemra ime❤❤

  Erlind XhepaErlind XhepaMuaj më parë
 • Po qaj

  Erlind XhepaErlind XhepaMuaj më parë
 • Kenga e nenes❤😣

  Erlind XhepaErlind XhepaMuaj më parë
 • Yelli

  Milot GashiMilot GashiMuaj më parë
 • Skeni me gje per te qeshure kote ja fusini tani vete llafe kote mi kote keni

  Luftar CiliLuftar CiliMuaj më parë
 • Sa hyri Ylli respekti im shkoi 100😸✨

  MariaMariaMuaj më parë
 • Respekt ju👑👑👑👑👑👑🔥

  maimadhikingvend Matarajmaimadhikingvend MatarajMuaj më parë
 • I o bylys me ze bili

  Carlito HoxhaCarlito HoxhaMuaj më parë
 • Sa e embel ato te treja

  Carlito HoxhaCarlito HoxhaMuaj më parë
 • Almost all te gjith you

  Carlito HoxhaCarlito HoxhaMuaj më parë
  • feride

   Rw Paradox PubgMRw Paradox PubgMMuaj më parë
 • E vetmja arsye pse shof portokallin jan gazi flori dhe kt aktorin qe ben kapon dhe xhoda kta e mbajn portokallin

  mario mariomario marioMuaj më parë
 • Jeni legjenda

  ENDRITIENDRITIMuaj më parë
 • Ahahahaha jeni te papare

  ENDRITIENDRITIMuaj më parë
 • Freeee1🔥🔥🔥🔥

  Ari BaniAri BaniMuaj më parë
 • Romina ben me shum per kte pune se ajo tjetra rri sikur e kan sjell me zor 😂

  Mari MariaMari MariaMuaj më parë
 • ti je legjenda kenges te jugut o ylli po me kengen e nenes e je vulose fare

  Lorenco LorencoLorenco LorencoMuaj më parë
 • Te lumt goja Ylli Baka

  Lata SaraciLata SaraciMuaj më parë
 • Mire te ngjosh këtë artist sic është Ylli Baka sesa të ngjosh burri wok ❤️🥰

  Erisa VranoziErisa VranoziMuaj më parë
 • Shum e bukur po ja mori telefonin kapos 😂😂

  Selma KotorajSelma KotorajMuaj më parë
  • Epo shoku i Hekurit. Ai e solli 🤣🤣🤣🤣

   Jurgen KabiloJurgen KabiloMuaj më parë
  • Po e pame😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

   Nexhi MangoNexhi MangoMuaj më parë
 • Fjal shpirti ka kjo keng

  Gazmir MemaGazmir MemaMuaj më parë
 • Super

  L LondonL LondonMuaj më parë
 • Njeri me mjeshter se tjetri bravo cuna

  amazon primeamazon primeMuaj më parë
 • 🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

  Elton DailyElton DailyMuaj më parë
 • iku telefoni i kapllanit te xhepi i yllit

  FF GOKUFF GOKUMuaj më parë
 • ❤️🥊🔫🤣😭

  Liljana CeciLiljana CeciMuaj më parë
 • Ylli je yll 🇦🇱🇦🇱

  Jozef ComukuJozef ComukuMuaj më parë
 • Kurr se kisha degju kaq me vemendjen starin wow verte nje ze legjend

  Agron DollaAgron DollaMuaj më parë
 • Super Like 👇

  Loku 》Loku 》Muaj më parë
 • Ylli baka

  Katerina KatiKaterina KatiMuaj më parë
 • Nuk shifet portokalli pa kto 3 tjeret bojn humor nga zori humor karaxhoz me marr rrogen

  Riza CollakuRiza CollakuMuaj më parë
 • BRAVO YLLI

  ALDO VRAPI VRAPI ALDOALDO VRAPI VRAPI ALDOMuaj më parë
 • Yll yll super

  Anila BermetaAnila BermetaMuaj më parë
  • Bravo

   Klaus 12Klaus 12Muaj më parë
 • A mor bir te keqen nena sa like shkojn per nenat shqiptare

  Joker AgentJoker AgentMuaj më parë
  • Yhtu

   Boriza DomiBoriza Domi4 ditë më parë
  • Po

   Cledio KledioCledio KledioMuaj më parë
 • Super pjes

  Ann AnnnAnn AnnnMuaj më parë
 • Super keng Bravo ..

  Elsi DikaElsi DikaMuaj më parë
 • Te lumte goja o Ylli Baka, te gjitha kenget jane te bukura, por kjo e nenes eshte perle fare, bravo dhe ju cuna te portokallise

  Luiza HasaLuiza HasaMuaj më parë
 • 4 legjenda ne skene

  Motivational goalsMotivational goalsMuaj më parë
 • Bravo

  Xheldi VaskuXheldi VaskuMuaj më parë
 • Shume bukur e kendove

  Klaus 12Klaus 12Muaj më parë
  • X

   Bleona HaBleona HaMuaj më parë
 • Te lumte ajo goje Ylli Baka zoti te bekofte

  Albano LicoAlbano LicoMuaj më parë
 • Gjith bukurin e prishin duartrokitjet fallco!!!!

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣Muaj më parë
 • Legjendat 🧿🧿🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  6371 official6371 officialMuaj më parë
 • Ylli esht i madh

  lule luleelule luleeMuaj më parë
  • @Kujtimcapja Kujtimcapja un apo ti se nuk e kuptova

   lule luleelule luleeMuaj më parë
  • Paske pir

   Kujtimcapja KujtimcapjaKujtimcapja KujtimcapjaMuaj më parë
 • Bravo.ju jeni aktora jo ermal pithropi

  Labor LibriLabor LibriMuaj më parë
 • 🔥 💥💥

  five starsfive starsMuaj më parë
 • Hallall

  Planet EarthPlanet EarthMuaj më parë
 • Çuna jeni👌👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Amstel HeinekenAmstel HeinekenMuaj më parë
 • Bravo

  ILLYRIAILLYRIAMuaj më parë
  • Humor pa shije Vari topet;

   Spartak SinaSpartak SinaMuaj më parë
 • 2 gjigandët e portokallis

  Jacek WolfJacek WolfMuaj më parë
  • @°°PA○LA°° 2 se njëri është pra 🤣😂😂🤣

   Ernesto Che GuevaraErnesto Che GuevaraMuaj më parë
  • 3 legjendat e portokallis !!!!!

   °°PA○LA°°°°PA○LA°°Muaj më parë
 • O CA legjenda Jeni me te Miret historik te portokallis Jo si zgjebsat bess ciksi e ermal mamaqi

  sebiano 1sebiano 1Muaj më parë
ALcall