LYRICAL SON X MC KRESHA - DILEM JASHT

2 447 210 Shikime

Stream or Download now "DILEM JASHT" here 👇 avd.lnk.to/DilemJashtStores

Lyrics and Melody: Lyrical Son and MC Kresha
Beat by: Strike Beatz
Rec by: K-Master (Pint Studio)
Mix and Master: Pressplay
Video by: Afrim Zenuni
Produced by: PINT 2021


All rights reserved: PINT 2021

Komente
 • Po don met qu n'deti Don me dal n'pllazha Aje ti n'vetii Dilem baj plaçkat Dilem jasht Ti po thu qe spo ma nin Ok dal me tjeter kon Lidhja jone si trampolin Posht e nalt o ka shkon Bitch bye Goodbye Nese t'du une tboj mretnesh zemer, bashk e ndajna na fronin Po ti sje elizabeth qato ma mire spo keqkuptohemi Une jom shum flyyy, po ti po don Pilot droni Ti s'don me kon partner, ti don me kon patroni Besom qe te kom fal, jo qe mke kerku falje Dhimten nuk ma ke nal ,qe ti ke ni keqardhje E du ni purple heart, meritoj medalje Se thjesht kom pshtu prej teje, pom doket si ringjallje Shpresat e ndjenjat ndaj teje kan ra Si fletat e lules pa uj qe jon tha Oj vese n'diell, ti shkrihesh mem pa Ska mo dashni kur n'bark flutra nuk ka Dhem e verteta... U kry mo me ty, kujtimet i treta Kapitull i mbyllun, liber pa germa fotot i djega...

  PINTPINT2 muaj më parë
  • Collab chris brown

   emi venomemi venom10 ditë më parë
  • Wwe qqe qe qe 2 qe qe që we qqe qe qe qqe qqe qe qqe qqe qe w qe qqe ee qqe qe qe e që qqe qqe qeq ee q wwe qqe qe qe aq qe qe qqe qqe qqe qe qqe qe qqe qe qe qe qe qe eeeee qe qe qqe qe qe w qe qe w qe qe qe qqe qqe w qqe qqe qqe qe eqwweeeqe aaa qqew që qqe qqe qe qe qqe qqe qqe qqe qe qqe qqe qqe qe qe aaaa qqe ee qqe qqe qe e qqe qqe ww qe qqe e qqe qqe qe qe qe e qqe qqe qqe që qqe qqe eeeq www qqe qqe w qqe qqe qqe qqe qqe qqe e qqe qqe qe qqe qqe qqe qe w që w qe we që qqe qqe qqe qe qqe qe w që w qe w që qqe ee qe qqe qe qe qe aaaaq sa qe e që qqe qe qe qe qew që eew qe qe weweee qqe we që w që qqe e qqe qqe

   Eni DanajEni DanajMuaj më parë
  • L

   Kless DanajKless DanajMuaj më parë
  • 331eeeeeeeee

   Hava LatifiHava LatifiMuaj më parë
  • 🔥🔥🔥

   Eduart GjergjiEduart Gjergji2 muaj më parë
 • Mbreterit e hip hopit shqiptar👑👑

  SONI IN LONDONSONI IN LONDON10 orë më parë
 • Po pre kta pint aat t qarten respekt prej bakingut

  Bajram MazrekuBajram Mazreku3 ditë më parë
 • Ju jeni kaniher si „Albert Einstein“……ama normal Einstein u kon 4 dite shqiptar✊🏿🪐♾🙏🐺👌😆😁👁🪴🎊✌️😇😻🧠🧶🍻👊🫑🤩🤙👮📖🌍🥋📝😳✋🤔

  Musik FuerunsMusik Fueruns5 ditë më parë
 • Kta edhe me fol hit e bojn 🏅

  Elidon AbazajElidon Abazaj8 ditë më parë
 • 💜💜

  Jetmira DaciJetmira Daci21 ditë më parë
 • 0:52 ( E ka kill mbreti🍾🔥⚠️

  Lyricsss_30Lyricsss_3024 ditë më parë
 • ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Erisa VeseliErisa Veseli26 ditë më parë
 • #perinattenjonitjetrit

  Eriselda DineEriselda Dine28 ditë më parë
 • wooww super keng

  Ann AnAnn AnMuaj më parë
 • Keng palidhje, lyric palidhje, populli shqiptar shkon drejt te posht.

  Dibran9mmDibran9mmMuaj më parë
 • O ti mc leshi a pate thone se ki me lon muziken, le vllaqko je ke lu edhe ti

  Kamu YamatoKamu YamatoMuaj më parë
 • Dilem jasht

  Redon GashiRedon GashiMuaj më parë
 • was lol! Rockin' it, stay safe ya two!

  vbddfy euuytvbddfy euuytMuaj më parë
 • Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

  hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

  alida flusalida flusMuaj më parë
  • Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

   hoiy vinosahoiy vinosaMuaj më parë
 • 2 Artista🙌🥂

  bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
  • Pse Mono?

   alida flusalida flusMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftMuaj më parë
  • Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

   bcvbb hyuibcvbb hyuiMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftMuaj më parë
 • Sa me shum ta degjosh aq edhe me e bukur ❤️

  Danjela KociDanjela KociMuaj më parë
  • Legjendat e repit shqiptar.

   sehhi vootysehhi vootyMuaj më parë
 • 2 Artista🙌🥂

  seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • mc kresha krejt trupin ma ki terrqeth qfar zani ma i miri je bro vazhdo edhe mundsisht ma shpesh qit muzika

  Games Android-iosGames Android-iosMuaj më parë
  • ♥️♥️👑👑

   seeni gztyseeni gztyMuaj më parë
 • kush dreqin po ju shtin me marr modelet pej afrikes tuj pas mi ja dhon paret naj shqiptare...

  PowerLockePowerLockeMuaj më parë
 • This is art 🌶❤️

  dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Thirre njoni zjarrfiksen 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Kleos MaraKleos MaraMuaj më parë
  • Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

   miko foinmiko foinMuaj më parë
 • Qu dilem jasht kueder (Sheqa) ahahah

  ArDian BlakajArDian BlakajMuaj më parë
  • Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

   dolita windodolita windoMuaj më parë
 • Can i sing 🎤

  RrrrrRrrrrMuaj më parë
 • alcall.info/history/video/nHiqgny2eJes3bQ.html

  Gamex 3Gamex 3Muaj më parë
 • Kresha Lyrical Strikbeats K-Master what a Combo! LEGENDARY History Formers

  yuoop nokeyuoop nokeMuaj më parë
 • E veti baben kur kena me shku ndeti Baba : dilem jasht dilem jasht dilem jasht

  Leo saksjjs KiksksnLeo saksjjs KiksksnMuaj më parë
  • Hjjjhbbkj

   doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • Padyshim reperat ma tmir nShqiptari

  wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

  sokin jonsokin jonMuaj më parë
  • Ok

   wnnalis cioovwnnalis cioovMuaj më parë
 • Pse Mono?

  PANDA BOXPANDA BOXMuaj më parë
  • 🔥🔥🔥🔥

   sokin jonsokin jonMuaj më parë
 • Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

  Gentian KalemiGentian KalemiMuaj më parë
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valter ALValter ALMuaj më parë
 • Legjendat e repit shqiptar.

  Afrim BugariAfrim BugariMuaj më parë
 • kenge e fort ;)

  mentormentorMuaj më parë
 • ♥️♥️👑👑

  Jonida DollaniJonida DollaniMuaj më parë
 • Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

  Orphie AmalOrphie AmalMuaj më parë
 • Keni pordh ne shishe

  Xhavit HalitiXhavit HalitiMuaj më parë
 • Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

  Valdrin RamaValdrin RamaMuaj më parë
 • Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

  JoannaJoannaMuaj më parë
 • "They say time's undefeated, these two will be the first ones who can beat it"

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
  • Fenomenal

   JoannaJoannaMuaj më parë
 • Kto qe dojn me i qu n'deti e paskan bo menjeher dislike

  Afet iseniAfet iseniMuaj më parë
 • Mendja te kalon ne tjeter dimension kur degjon zonin e ktyre . Artista ne cdo aspekt , me plot kuptimin e fjales!

  aswer huioaswer huioMuaj më parë
 • Hjjjhbbkj

  arsim Zejnullahuarsim ZejnullahuMuaj më parë
  • Fenomenal

   aswer huioaswer huioMuaj më parë
 • Okkkklmlmlmkk

  arsim Zejnullahuarsim ZejnullahuMuaj më parë
 • Ok

  arsim Zejnullahuarsim ZejnullahuMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  ana seraniana seraniMuaj më parë
 • Kur ke probleme me jashtqitjen dilm jasht dilm jasht

  G BG BMuaj më parë
 • Kresha dil jaaaasht dil jaaasht :D epic

  el duderinoel duderinoMuaj më parë
 • Pint forever and ever pfft ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  CigsaftersexCigsaftersexMuaj më parë
 • 2 njerz t mdhaj, 2 njerz te pjekur. Rezulltati: masterpiece

  bgodtwenty2bgodtwenty2Muaj më parë
 • Shiko çfar YLLI

  PELLAZG ILIRPELLAZG ILIRMuaj më parë
 • 🥂

  rea rerea reMuaj më parë
 • was sell das YT? worim schlosch du mir sone wiiderliiichi musigschwuggedräck vor?? Mach dä dräck weg und zwar subito!!!

  Irrer KnallerIrrer KnallerMuaj më parë
 • hundefiggermusig

  Irrer KnallerIrrer KnallerMuaj më parë
 • gay

  Irrer KnallerIrrer KnallerMuaj më parë
 • Fenomenal

  Estera BizhgaEstera BizhgaMuaj më parë
 • Omgggg eshte wowww tekstiii e cdo gje

  Callme ElaCallme ElaMuaj më parë
 • "...ti sdo me kon partner por don me kon padron..." bitch please,dilem jasht!

  Mehas HalitiMehas Haliti2 muaj më parë
 • My fav part is "ti nuk don mu kon partner, po don mu kon patron" we see that alot from both sides

  bowen voowybowen voowy2 muaj më parë
 • Djem jeni shum mequm per audjens ton se na kem qef pak me tallava me perzi

  k kk k2 muaj më parë
  • @bowen voowy edhe tan qysh met 🤔🤪

   k kk kMuaj më parë
  • Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

   bowen voowybowen voowy2 muaj më parë
 • Lyrical son osht legend !!!

  Florant BunjakuFlorant Bunjaku2 muaj më parë
 • Mc kresha

  Erald DelibashiErald Delibashi2 muaj më parë
 • Na kenaq me ate ze te embel !🌟🌟

  Alketa PlakuAlketa Plaku2 muaj më parë
 • Mc kresha baba😍🥰

  shkodra shkodrashkodra shkodra2 muaj më parë
 • Ska Kong qe se kam ne my favourite liste po 😊kto Jan magical rap machine ma te mirt ne planet nese bonuci dhe kielini Jan me dhan msim ne havart per mbrojtje kto Jan drejtorat e havardit ne rap

  Ritvan XhetaniRitvan Xhetani2 muaj më parë
 • Dyshja Me E Mire 🤍😍

  Duri HoxhaDuri Hoxha2 muaj më parë
 • Ma i madhi Kresh

  arber shkoderarber shkoder2 muaj më parë
 • -Fillon Mc kresha t kendoj 🔊max “dilem jasht t gjith

  Mato 28Mato 282 muaj më parë
 • Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

  bofooit gojobofooit gojo2 muaj më parë
 • 1:13 “Purple heart” inspired from BTS! btw nice song

  Laureta BekaLaureta Beka2 muaj më parë
  • sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

   bofooit gojobofooit gojo2 muaj më parë
 • Artiste me plot kuptimin e fjales 🙌 .... KRYEVEPER 🏆

  Eranda HariziEranda Harizi2 muaj më parë
 • Like:lyrical son Koment: ardian bujupi

  Kron DushajKron Dushaj2 muaj më parë
 • Kryeveper.

  I don't care I love itI don't care I love it2 muaj më parë
 • Dil jasht se na acarove tani se tkam thon me shum se 3 her 😂😂😂😂😂😂

  NON STOPNON STOP2 muaj më parë
 • ❤️‍🔥❤️‍🔥

  xhoana gjyshkaxhoana gjyshka2 muaj më parë
 • Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

  serdy ximiserdy ximi2 muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  Eduart GjergjiEduart Gjergji2 muaj më parë
  • This is fireee 🔥

   serdy ximiserdy ximi2 muaj më parë
 • 😍

  Alma MAlma M2 muaj më parë
 • I don’t even understand what the music is about but this guy is doing his thing❤️❤️

  20 and growing20 and growing2 muaj më parë
  • Legjendat godasin me hitin e radhes

   bofooit gojobofooit gojoMuaj më parë
 • KINGS 👑 KOSOVA

  thisis¤githisis¤gi2 muaj më parë
 • I'm an easy person i see mc kresha, i click.

  Random Stuff hehRandom Stuff heh2 muaj më parë
 • MC KRESHA,zeri yt ste len me vdek kush e din se qka asht muzika 🤴🏻je

  Zoki IZoki I2 muaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Arlinda SmajliArlinda Smajli2 muaj më parë
  • Oooooooookk ooooooookk ❤

   dolimi jotoodolimi jotoo2 muaj më parë
 • sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

  Simon BenamouSimon Benamou2 muaj më parë
 • Nuk kam fjale per kete kenge uuuuuuaaaaaaauuuuuuu esht super

  Afrim GjataAfrim Gjata2 muaj më parë
 • Artist te vertet.

  πTIMπTIM2 muaj më parë
 • A i dëgjoni ndonjëherë kenget mire para se me i postu 👎

  DeadlineDeadline2 muaj më parë
 • Does these guys make a bad song ? Nah

  Gjorgj KushiGjorgj Kushi2 muaj më parë
 • Lyrical je ❤️❤️❤️💯💯💯

  Matilde MaraMatilde Mara2 muaj më parë
 • This is fireee 🔥

  UrlocalAceUrlocalAce2 muaj më parë
 • Super 😎

  Anri AniAnri Ani2 muaj më parë
 • Uuuuuuwww super keng realitet shqiptar 😏

  Majlinda GegajMajlinda Gegaj2 muaj më parë
 • ARTISTA 👏

  Anxhela MërzhekuAnxhela Mërzheku2 muaj më parë
 • Kryeveper

  frezi hidrifrezi hidri2 muaj më parë
 • Legenda jan amo qetu mut e paskan bo po nashta nuk osht kurgjo 😂😂😂

  Njeshi KtuNjeshi Ktu2 muaj më parë
 • Ky Spot Nuk Osht Per ALcall...Osht Per NETFLIX

  senni bgonsenni bgon2 muaj më parë
 • alcall.info/history/video/rJ6uq5HaiL6szLw.html

  FLORDIFLORDI2 muaj më parë
ALcall