Ledjana demaskon Antonelën: Mevlanit nuk ia fal...

488 008 Shikime

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: facebook.com/PriveTVShow
Twitter: twitter.com/PriveKlanKosova
Instagram: instagram.com/prive.al

Komente
 • Lediana kish hall sa te dilte me Mevlanin sa per te ndara me Antonelen

  Esmeralda BarjamiEsmeralda Barjami11 orë më parë
 • Ani ti moderatori na thua që Lediana nuk kthehet më ke Mevlani,por ska rast edhe po te doj,sepse Aristela ia moriiiiii

  KadrijeKadrijeDitë më parë
 • Hahaha rri rri Aristela ta mori shumë lehtë Mevlanin.

  KadrijeKadrijeDitë më parë
 • Te pershendes nga zenra njeriu i shkollun keshti flet me pik e meprese pa shkoll fjalin e fundi e thot paren keshtu vepro ki mearrit lart me ket mirsi

  Muhamet BerishaMuhamet Berisha3 ditë më parë
 • Po ti per fam yre dhe fam more

  shqipe kiptiushqipe kiptiu5 ditë më parë
 • -

  Etrit NikaEtrit Nika6 ditë më parë
 • Ledjana na mori malli

  Lavdije ShpataLavdije Shpata6 ditë më parë
 • Hec moj qik shko kthehu ne kaTUNDU 1 her shko jeto mos tja permend emrin katundit prej ku je 😂😂😂 mbaro shkollen edhe ik atje

  Sherif MiftariSherif Miftari10 ditë më parë
  • Je nje mashtruese asigje tjeter

   Merita PerajMerita Peraj9 ditë më parë
 • LEDJANA ASHT NI VAJZ ME EDUKAT ME KARAKTER TE FORTE DHE AJO KA TE DREJT NE IKEMI PA REAGIMET VEPRIMET EMVMUTIT DHE ATONELA MIZERE FEMER

  Ajshe MuldakajAjshe Muldakaj11 ditë më parë
 • No. Koment

  Eduart MarinajEduart Marinaj11 ditë më parë
 • O lediana ai tregoi veten e vet ai esht mesu me denjte me baxhella si pune antonelen jetojm dhe ne ne milano e njofim kush esht ajo por ti bravo qe u largove nga mevlani se ste meritinte ajo e pe cfar beri me atdheun dhe mevlani si pler mbas asaj shures turpe

  Valbona BonaValbona Bona12 ditë më parë
 • flokt e zeza te shkojn shum

  Ganimete 1Ganimete 115 ditë më parë
 • Bravo Ledi je yll

  fatiko spahofatiko spaho17 ditë më parë
 • Mir pase msu por sasht kjo aryja

  Sheyhemsi RrustajSheyhemsi Rrustaj19 ditë më parë
 • Shif qysh rren ti ke pas diken

  Sheyhemsi RrustajSheyhemsi Rrustaj19 ditë më parë
 • Po rren se ti 1 jav me par je largua mori mashtruse keqar se jan ksn lot krokudilli

  Sheyhemsi RrustajSheyhemsi Rrustaj19 ditë më parë
 • Tije edhe u bere si ska maKeq

  Sheyhemsi RrustajSheyhemsi Rrustaj19 ditë më parë
 • Ledjana ka te drejte per kete mevlani eshte fajtor ai tha qe un vetem ledjanen kam tani takoet me atonelen u cmend mevlani ledi shum mie ke vepruar zemer🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤

  Pushime TaciPushime Taci20 ditë më parë
 • Mevlan shkeputu ka njerzit qe te vin mbrapa .Po shko merr Ledianen dhe bashkohuni Mevli

  Sam KiesSam Kies22 ditë më parë
 • O zot sa te bukur jeni ne ket foto bashke .O zot sa shkoni bashke Merre Mevlan Ledianen.se ju keni ndjenja shum temira per njeri tjeyri

  Sam KiesSam Kies22 ditë më parë
 • Mer një big dhe shko tek Antonela rruaja mir ta bën ti je një top muti

  Lucy PashaiLucy Pashai26 ditë më parë
 • Ledjana. Ka gjet te Dashurin kosovar.

  Afsch CkyfvyAfsch Ckyfvy27 ditë më parë
 • Pse po. Rren. Moj Ledjana. Ku met. Ftu. Ty. Kur ja ke fut. Bllok

  Afsch CkyfvyAfsch Ckyfvy27 ditë më parë
 • Ti je vajze e mrekullueshme,po kur te bjen per hise me pase komunikim me Antonelen,normal qe do dalesh "jashte vedit"

  Myserrete ZyljaMyserrete Zylja29 ditë më parë
 • Ti na rrosh k... a mir

  Amarildo MarkajAmarildo MarkajMuaj më parë
 • Më fal kjo qenka xhelozi kjo dotë thot dashuri po ti budallaqe je un po të isha në vendin tënd do e beja përvet dashje pa dashje se cili do mashkull do të vij në kral do të fal dikush me ta prish qefin prandaj lufto për dashurin më fal se të kam kritiku po lufto për dashurin

  Nexhi ShiniNexhi ShiniMuaj më parë
 • Kjo vetem mashtron nuk ishte dashuruar po famen

  Nexhi ShiniNexhi ShiniMuaj më parë
 • Ledjana Mevlanit ja perdrodhe chafn tue e puth ,shum shpejt i harove puthjet i paske pas falco me fal ne shprehje sjam tue besu.

  Sefer KnapSefer KnapMuaj më parë
 • ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  kosovo kosovo1111kosovo kosovo1111Muaj më parë
 • ti antoneles i mer ye keqen seje nje hiceti je nje mashtruse dheben rolin e vetes zbukurou se antoneles nuk ja arrinsa te jesh gjall e pafytyr mose mbaj aye mikrofon se mos e mban ne vend tjeterturpe madhe e nderove mamin bravo te qoft

  Meri MerkajMeri MerkajMuaj më parë
 • ik moj zgjebje

  elidaaelidaaMuaj më parë
 • Bravo i pa besi mire ja ke ba qe e lan 👀👀👀👀

  Valentin CekuValentin CekuMuaj më parë
 • Ti ishe me mashtruasia me e malle je Fallco ke hy me bo lek

  Andy AliajAndy AliajMuaj më parë
 • Ty mos mete ba pazhinim ne ftyr mun te jesh shum e shumtut pranaj eban ftyren sikur lyen shpin me gelqere

  fatos demucajfatos demucajMuaj më parë
 • Shtirje e gjall

  Si ViSi ViMuaj më parë
 • Kurr si ka 23 vjet po e kan shkru ma von si mi pas 30

  Seli SeliSeli SeliMuaj më parë
 • Kjo lediana si zhulse Sme pelqen fareee 😑😧🤢🤮

  Lala LiliLala LiliMuaj më parë
 • Qe kur kam qene ne program kam qene e lidhur me kosoven dhe e dua kosoven e sot del qe eshte e lidhur me kosovar 🤣🤣🤣

  Gezim HoxhaGezim HoxhaMuaj më parë
 • Te kesh nje grua si kjo ngele duke ngren restoranteve se kjo nuk gatuan I ka thonjet nje meter halli math

  NIKO ANDRIESNIKO ANDRIESMuaj më parë
 • Si tranvesti esht kjo ta ngarkosh me dru

  NIKO ANDRIESNIKO ANDRIESMuaj më parë
 • Antonela shumm mirti veq genjen se je puth e tka qnuk boll Mevlani zdia t ka pa familja jote e je dal ne ekran turp per ket femerti shu M ke lujt loj

  Seli SeliSeli SeliMuaj më parë
 • Zoti te rujte je vajze flori lum ato prinder qe te kane rrit e eduku.vajze e bukur e sinqert e thjeshte te uroj gjith tmirat ne jete

  Lorenc GjekaLorenc GjekaMuaj më parë
 • Sagjitario keshtu eshte 😊

  Jesica JesicaJesica JesicaMuaj më parë
 • Lediana nderove vehten dhe origjinen nga vjen.Bravo vazhdo oj bij rrugen tende Patriote

  Drane LalaDrane LalaMuaj më parë
 • Futja pordhes e gri sallat

  centrale bishtikalldremitcentrale bishtikalldremitMuaj më parë
 • Po ti se kupton moj debile qe mevlani vdes per antonelen ik fshatare hap krahun e mos i dil me perpara mevlanit leje rehat

  Silva CakalliSilva CakalliMuaj më parë
 • Po ti sapo thave qe prej dites se Par me ka mbrojt tash po thu kurr sum ka mbrojt vallai keni fillu hashashin gjith

  Jaja AxhamiJaja AxhamiMuaj më parë
 • Ledijana je shm e mire ,po ka dashuri te sinqert falet beje per vete kete veprim,Mevlani te do dhe eshte djal i mire,qe te dy jeni nice

  Dallandyshe MysajDallandyshe MysajMuaj më parë
 • Per te dashurin ne burg ne Belgjike ,kuptohet se njerzit e Antoneles me Antonelen e shpiken per te ulur Ledjanen kuptohet .

  Kei KeiKei KeiMuaj më parë
 • Ledi je shum e drejt zemer po mevlanin eshte me dy fytyra ti meriton dial besnik te dua shum ledi🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Pushime TaciPushime TaciMuaj më parë
 • 23 vjeqare 🤥🤥🤔🤔🤔

  Edona 07Edona 07Muaj më parë
 • hik moj mcifu se le koqen e namit trofte bukuria si puna e debores qe e dhjesin qente

  Eli SturçeEli SturçeMuaj më parë
 • Uuuuuuuuumoj buz plastike i ke si buzet e vicit

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • E do kosoven se ja plotesuan ate pun e kenaqi kosovari

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Ledjana sa ta vun ete genjyen nuk te moti ai qe te mori dhe mbaroj pun dhe te tha ik rrugsce

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Anyoneles ti hash ate qe ben antonela ne megjes bej prballje me ata qe gjen rrugsve o rrugsce ai tall bythen qe ben se te do ty po ti thyej e ca hunj pastaj kthehu te nevlsnin se ta fut nje hu ne by rrugace

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Kjo e ka osht veq per fam osht ka ganjen veq ka dasht arsytim me gjet e me ik prej mevlanit nuk besoj ne ledianen edhe pse e kom pas te preferuaren kjo ka hy per fam para kamerav kjo mund te thot qfar te don

  leon musaleon musaMuaj më parë
 • po sikur ti sedashuron djalin ne burg edhe ti me Mevlanin ke dalur.se te behesh per fame ok ti je fallco ok

  musa bunjakumusa bunjakuMuaj më parë
 • Mos ma rit mendjen ledjana se te ka zhvillu antonela qe je ne ket rug se nuk ke dit me kthy nje pergjigje

  Γαρύφαλλα ΠαρασυρηΓαρύφαλλα ΠαρασυρηMuaj më parë
 • 🤩🤩🥰🥰🥰😍😍😘😘😘

  Burim AliuBurim AliuMuaj më parë
 • Je një vajzë e mrekullueshme dhe të lumtë sa mirë që e dhae këtë intervistë

  MARTE VladiMARTE VladiMuaj më parë
 • Per floket- kur ke qene tek perputhen i ke lyer gjysem bionde qe edhe me ke kenaqur syrin por bjonde Jo se nuk te shkojne por ma bukur me origjinal te zeza Ti ke kombinuarflokun me veshjen ( shum bukur) Mos harro se bojrat e flokeve kane shume kimikate dhe te demtojne si rrenjen ashtu edhe flokun

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Bravo lediana Je shume e mire dhe e edukuar Aq mend ka Mevlani Mendimi im eshte se Mevlani ka bere loje ,perndryshe nuk do e kishte zgjatur aq shume teatrin me Antonelen Ai ben çdo gje per vemendje. Ai e ka kuptuar shume mire qe as nuk te afrohet ty Vazhdo dhe puno drejt qellimit qe i ke vene vehtes👏👏👏👏👏👍👍👍👍

  Omi OmiOmi OmiMuaj më parë
 • Gjithmon kom dyshu se me shum kan pas lidhje,Mevlani me Antonelen,sesa me Ledianen.Dhe pse emisioni,mundohej të tregonte të kunderten.Dhe i nxori qift,madje duke then me pastaj jan bashk .M....😊

  Sheflinda BeqiriSheflinda BeqiriMuaj më parë
 • 23 vjec kjo ? 😲😲😲

  LINNDA AGAJLINNDA AGAJMuaj më parë
 • Na mbushe mendjen

  Ergi PriftiErgi PriftiMuaj më parë
 • Ke tall bythen se e kishje nje ne burkte dashurin me cave koken ke fallso je do te dalesh e lar po je e dhjer po do te dalesh e mir ik moj rrugace ik moj lop moj buzet si vicit

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Ledjan ti nuk i vjen te bytha zAntoneles po se tall buthen ti je nje femer e perdal

  Nazmije SulceNazmije SulceMuaj më parë
 • Si trans 😳😳

  Blerta TahirajBlerta TahirajMuaj më parë
 • Shum ke te drejt bukuroshe🌟

  Gostivar GvGostivar GvMuaj më parë
 • Me pelqen shume Ledjana , por disi dukesh shum e lodhur ne fytyr

  alida flusalida flusMuaj më parë
 • Ti mashtruese kurr se ke desht mevlanin po mos genje mashum.. se vetem per fam ke hy po leri prrallat, Mevlani asht djal dukat ti sje per to je fmijaqe kryfort🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  M SwedenM SwedenMuaj më parë
 • Ta hongshin m.... ty Lediana ❤🌟👸🏼 je shume e qarte dhe vetvetja..😍 Ai sditi te mbroje ty...👎👎🍀🍀 🙏🙏

  seiom jvonyseiom jvonyMuaj më parë
 • Duket si 33

  Baby its meBaby its meMuaj më parë
 • E ti lediana gerkon shum shum ke disa gjeste bebesh si fmit hidhroesh e gjete momentin pasi qe dalloheshte shum mir se deshe te rish shum larg vetem doje ta largoe mevlanin se te dashurin e ke pas jasht o ledi mos u trego engjell dhe mundohesh te dalesh e lar sepse ti e ke pat te dashurin gjithmon dhe e ke kto jan thjesht justifikim un ta njoh te dashurin ty

  Suela ShaqiriSuela ShaqiriMuaj më parë
 • Je shumë reale, mos e kthe kokën mbas, lumë kush do të ketë fat të ketë familje me TY. Bravooooo! Je me këmbët në tok!

  niddg viiutniddg viiutMuaj më parë
 • ti je kot moj po ike.ti zdi dhe vet ca kerkon nga jeta .dukesh ti qe cdo 2 ore ndron ngjyren e flokve .

  Arjan BeqirajArjan BeqirajMuaj më parë
 • Sa poshtme je ti je femra vetme se ka ba ma shum per ty e di dole e para se don me ul mevlanin

  Djal TropojeDjal TropojeMuaj më parë
  • かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

   niddg viiutniddg viiutMuaj më parë
 • U bane edhe ti..prej mevlanit e more veten

  Djal TropojeDjal TropojeMuaj më parë
 • Brravo talle bethen me Mevlanin se ti kurr ske pas interes te ai po ti ishe manjake sdoje kerkend . A din qa ban ti shko ne lojrat olimpike na perfaqeso per ngritje peshash ose hedhje shtize etjer ..

  BxalbaBxalbaMuaj më parë
  • Te lumt👏

   M SwedenM SwedenMuaj më parë
 • Sa mir ja beri mevlanit ai ishte njeri i pa vendosur

  Erti Rajli SelimiErti Rajli SelimiMuaj më parë
 • Ti moj shkarravi po ti e thé qe nuk jetoj me familjen e Mevlanit cfa pret préjugés ti.ti nuk ke nje burr por ke shum burra

  xena hasanixena hasaniMuaj më parë
 • Atonela eshte ylle

  xena hasanixena hasaniMuaj më parë
 • Nje putane qe di te luaj bukur

  Ejana MusaiEjana MusaiMuaj më parë
 • Ledjana e zgjuar vajz shum e mir ..por ledjana floket e zeza te shkojn dhe me shum

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Te lumt ledjana ..te gjitha te verteta po i thua ne i dim te gjitha ikemi pa ..dhe po shofim qe akoma mevlani shoqerohet me antonel rrocken ...atij si ke besim .. kur e do nji vajz lufto per te shko sqaroni zenkat ..apo ske koh se je i zen me ntoneen

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Po ajo bucja sesht shkeputur asnjeher nga mevlani ..ajo bucja ju ndau ..e ndaft zoti ne dysh

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Po e vertet est ledjana. Ata te produksjonit kan me shum faj qe ste ftuan ty aty ..turp ti vij .ftyrat .se ti duhet te ishe aty...

  Lati PrezjaLati PrezjaMuaj më parë
 • Je superrrrr femer edukuar bravooo

  Minna FatiMinna FatiMuaj më parë
 • O i djote

  Semiha KateshiSemiha KateshiMuaj më parë
  • Ku ke ftyr per per mevlanin

   Semiha KateshiSemiha KateshiMuaj më parë
 • O zot si fytyre burri ka edhe pas nderhyrjeve kirurgjikale dhe make-up professional qe ka. Kapet me Antonelen si pretekst per tu ndare me Mevlanin, e ka dashur si njeri sepse ai i dha shum perkushtim dashuri e gjithcka,por ajo kurre se dashuroi Mevlanin si mashkull..dhe eshte me e lehte te justifikohet me Antonelen. Po nrm kur ti sia varje me te drejte kishte te kthente syte serish te Antonela,por ishe ti qr nje dite thoje "Te dua" e nje dite tj "po e thashe se asbtu e ndjeva ate dite,sdo te thote se e ndjej dhe tani" pfff wtf dmth

  Angel lianAngel lianMuaj më parë
 • Kjo esht femra me e keqe ne bot

  Argjend GjendiArgjend GjendiMuaj më parë
 • Ca ftyre si nje mixh I imi lol

  Klisjan GjidiaKlisjan GjidiaMuaj më parë
 • Të dua shuuummmee je 👸💋♥♡

  _Lyrics__Lyrics_Muaj më parë
 • Ktheu ledjana mos ja le asaj buces

  Dallandshe BullariDallandshe BullariMuaj më parë
 • Ledjana je mbretereshe ajo eshte buce atonela ik injorante ledjana bashkou me mevlani❤️❤️⭐⭐

  Dallandshe BullariDallandshe BullariMuaj më parë
 • kjo super lavire

  Ermal HoxhaErmal HoxhaMuaj më parë
 • ledjana,po si shum koh tu desh per te menduar justifikimet e tua 🤭perputhen u harrua tani ,ne shyqyr shpetuamm nga surrati jua cna dilni ar syve kot🤮🤮

  Malesor HaliliMalesor HaliliMuaj më parë
 • Sa pordhace je o Ledjana

  Ergi PriftiErgi PriftiMuaj më parë
 • Bravo je nji vajz shembullore🙏

  Moza JuguMoza JuguMuaj më parë
ALcall