Getinjo - Pare

17 Qer 2021
1 266 056 Shikime

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


Komente
 • Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

  Samche ImeriSamche ImeriOrë më parë
 • Mesazh shum imir

  gaz veliqigaz veliqi6 orë më parë
 • Super❤️👁👄😭

  LusilavicishtaLusilavicishta4 ditë më parë
 • Ti je gjigand

  Lukas LlukasLukas Llukas4 ditë më parë
 • Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

  Bossi DrogesBossi Droges5 ditë më parë
 • Ama vet me s klas

  Alban 40Alban 405 ditë më parë
 • 2PAC SHQIPTAR

  Leon ArtLeon Art6 ditë më parë
 • super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

  Qemal UkuQemal Uku8 ditë më parë
 • Realitet e pares 💪🏻👊🏻

  MaLAMaLA10 ditë më parë
 • Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLE10 ditë më parë
 • Bravo getting parka back giti faret

  Ylli KolaYlli Kola11 ditë më parë
 • Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

  Tony hesapiTony hesapi13 ditë më parë
 • Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

  ARtty highARtty high13 ditë më parë
 • Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

  Lyrics BobiLyrics Bobi14 ditë më parë
 • Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

  salsanoofficialsalsanoofficial14 ditë më parë
 • Getinjo meriton vendin e Parë

  aclaclaclacl15 ditë më parë
 • legjend ka me ngel geti

  ele ktricalele ktrical16 ditë më parë
 • Kinh

  Albjon MaklekajAlbjon Maklekaj16 ditë më parë
 • parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

  frenk valleyfrenk valley17 ditë më parë
 • 👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

  Albert GabrielAlbert Gabriel18 ditë më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

  Kristian PrendiKristian Prendi19 ditë më parë
 • Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

  Valmir BukoshiValmir Bukoshi19 ditë më parë
 • Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

  Edmond DedvukajEdmond Dedvukaj19 ditë më parë
 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

  mmpj twodmmpj twod20 ditë më parë
 • Parja left the chat

  Kebab TrailerKebab Trailer20 ditë më parë
 • PARJA LEFT THE CHAT....

  Bobiras GBobiras G21 ditë më parë
 • Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

  Le LuiLe Lui21 ditë më parë
 • Schum fort amo hiq se paske mixu bro

  NOTHINGNOTHING22 ditë më parë
 • Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

  Shpresa HyseniShpresa Hyseni22 ditë më parë
  • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

   doliio volaydoliio volay21 ditë më parë
 • Getinijo sakatinjo

  Badalli Nuhi NuhiBadalli Nuhi Nuhi22 ditë më parë
 • te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

  noizy noizynoizy noizy22 ditë më parë
 • Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏

  Laco LacoLaco Laco22 ditë më parë
 • Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

  Gabriell KociGabriell Koci22 ditë më parë
  • Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

   abbsnn coseabbsnn cose22 ditë më parë
 • super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

  NewWorldNewWorld23 ditë më parë
 • Defenitivisht 👏👏👏👏👍

  wnnalis cioovwnnalis cioov23 ditë më parë
 • edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

  Axh3r AAxh3r A23 ditë më parë
 • Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

  Zyrafete KadrijajZyrafete Kadrijaj23 ditë më parë
 • o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

  ema artema art23 ditë më parë
  • Bkr

   wnnalis cioovwnnalis cioov23 ditë më parë
 • Rrespekt vlla keng me shum domethanje

  ema artema art23 ditë më parë
 • Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

  D ND N23 ditë më parë
 • Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

  bb4live interbb4live inter23 ditë më parë
 • shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

  Mr. ManMr. Man24 ditë më parë
 • Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

  Alberta DodajAlberta Dodaj24 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Lejla LejlaLejla Lejla24 ditë më parë
 • 👏👏👏

  Lejla LejlaLejla Lejla24 ditë më parë
 • E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

  Alfa BrooklynAlfa Brooklyn25 ditë më parë
 • Fakte 💯

  Vesel AlboozVesel Albooz25 ditë më parë
 • Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

  ToniSadikuToniSadiku25 ditë më parë
 • A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

  Albanian UKAlbanian UK25 ditë më parë
 • Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

  Luan KerakuLuan Keraku25 ditë më parë
 • Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

  des istdes ist26 ditë më parë
  • Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

   Meriton KuchiMeriton Kuchi25 ditë më parë
 • Bkr

  TaynaTayna26 ditë më parë
 • geti : a edin sa shum te dua o moj pare

  Florent RexhepiFlorent Rexhepi26 ditë më parë
 • Super text

  Bruna MalajBruna Malaj26 ditë më parë
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Bruna MalajBruna Malaj26 ditë më parë
 • Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

  JohnJohn26 ditë më parë
 • Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  caush boduricaush boduri26 ditë më parë
 • Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

  GILI - VIGILI - VI26 ditë më parë
 • O djeg🔥

  Jorgen TresaJorgen Tresa26 ditë më parë
 • E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

  Valentin PergjokaValentin Pergjoka26 ditë më parë
 • Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

  mikea hiooimikea hiooi26 ditë më parë
 • feat with Doza mc

  Oznek OfficialOznek Official26 ditë më parë
 • gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

  pashk sokolipashk sokoli26 ditë më parë
 • Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

  Besnik HebibiBesnik Hebibi27 ditë më parë
 • Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO

  Orest KubolliOrest Kubolli27 ditë më parë
  • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

   mikea hiooimikea hiooi26 ditë më parë
 • Shum e vertet realitetin eke than bravo

  berat beluliberat beluli27 ditë më parë
 • Amazing song 👏

  miko foinmiko foin27 ditë më parë
 • bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

  fitim hazirifitim haziri27 ditë më parë
 • Keng me kuptim zmra

  Kastriot TërvoliKastriot Tërvoli27 ditë më parë
 • Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

  Jul KindJul Kind28 ditë më parë
 • Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

  Ismail QemaliIsmail Qemali28 ditë më parë
  • Halla koft

   miko foinmiko foin27 ditë më parë
 • hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

  MilimetriOfficial S-14MilimetriOfficial S-1428 ditë më parë
 • Respekt kerjt

  XArdianXArdian28 ditë më parë
 • REAL TALK👏

  sokin jonsokin jon28 ditë më parë
 • A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

  Albin EtemiAlbin Etemi28 ditë më parë
  • Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

   MyidolRikiSMyidolRikiS26 ditë më parë
 • 😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

  erkidaerkida28 ditë më parë
 • Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

  gioyu comigioyu comi28 ditë më parë
 • 1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

  Faby SelFaby Sel28 ditë më parë
  • 👐 super broo

   sokin jonsokin jon28 ditë më parë
 • Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

  Elvis ShijakuElvis Shijaku28 ditë më parë
 • Njeriu teksteve me i madhi

  deep hausedeep hause28 ditë më parë
 • Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

  Ledi Ledi1Ledi Ledi129 ditë më parë
  • @gioyu comi o yll

   Ledi Ledi1Ledi Ledi127 ditë më parë
  • A e din sa shum te dua o moj pareee ???

   gioyu comigioyu comi28 ditë më parë
 • Kno ti kno

  Arlind VishajArlind Vishaj29 ditë më parë
 • E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

  I am shkodran albanianI am shkodran albanian29 ditë më parë
 • Halla koft

  Sadije BunjakuSadije Bunjaku29 ditë më parë
 • Super mesazh super tekst 👏👏

  Gerta BegajGerta Begaj29 ditë më parë
 • King Je 👑👑👑🙏

  King BalûKing Balû29 ditë më parë
 • Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

  leart dautileart dauti29 ditë më parë
 • SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

  Nafi QovanajNafi Qovanaj29 ditë më parë
 • Shummm real njeri je

  Violeta RangjelovikjVioleta Rangjelovikj29 ditë më parë
 • Zemerrr jeee

  Violeta RangjelovikjVioleta Rangjelovikj29 ditë më parë
 • Bravo geti

  Violeta RangjelovikjVioleta Rangjelovikj29 ditë më parë
 • 👐 super broo

  Trimi BytyqiTrimi Bytyqi29 ditë më parë
 • Another level ⬆️

  malvina abdiumalvina abdiu29 ditë më parë
 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

  abbsnn coseabbsnn cose29 ditë më parë
 • A e din sa shum te dua o moj pareee ???

  Leonit BerishaLeonit BerishaMuaj më parë
 • o bro shum te forte paske qit rrespekte per ty

  toni tonitoni toniMuaj më parë
 • Vetem 28.00like? E ato qe e bajn disslike skan jet.

  Kumanova 92Kumanova 92Muaj më parë
 • Si kam mundsi qe kenget me mesazh kan kaq pak klikime rsp getinjo 🙏🏻🙏🏻🧿

  Dis BobiDis BobiMuaj më parë
  • Super kengë

   abbsnn coseabbsnn cose29 ditë më parë
 • I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

  doire aintudoire aintuMuaj më parë
 • Qish veten ti. Kur qona prej Gjumit e falenderoj Zotin se jom shnosh. Se je Rrugaq ti nuk osht kejt Kosova more Klloshar

  K.S.O. KingK.S.O. KingMuaj më parë
ALcall