DOPIO PITE - Episodi 11 | NGOP.TV

46 066 Shikime

Ky emision u mundesua nga :
Teoren: teoren.al/
Next: nextshpk.com/
Te Stela: testela.al/en/home/

Me mbeshtetjen e :
The Basement : instagram.com/thebasement...
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : instagram.com/muscle_gain...

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
instagram.com/ngopmedia
facebook.com/ngop.tv



Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
 • 95,96,97,98,100 🤣🤣🤣🤣

  leo gamesleo games3 ditë më parë
 • Na kenaqet per zotin jeni te papar👏👏👏🤩🤩🤩

  Sam StoreSam Store29 ditë më parë
 • Kurbeti dhe Call center kripa dhe sherbeti juaj.Beni ndonje humor me Edi Ramen mbase largohet nga pushteti do keni me shume popullaritet.

  Endrit LicaEndrit LicaMuaj më parë
 • 😂😂😂😂 na kish mar malli per gjyshin 😂😂😂😂

  Aurora MemushiAurora MemushiMuaj më parë
 • dum gjyshin zevzek se na knoqi

  Elio HoxhaElio HoxhaMuaj më parë
 • Sa më kishte mar malli për gjyshin zevzek

  alban kuksialban kuksiMuaj më parë
 • Vini

  Miri KodraMiri KodraMuaj më parë
 • Hahahhaha gjyshi zevzek e duam cdo jav

  Erjol MukaErjol MukaMuaj më parë
 • Teze me lesh

  Shqiperia QeduamShqiperia QeduamMuaj më parë
 • Halle t tilla paçi!

  Eljos KoliciEljos KoliciMuaj më parë
 • O babooooooooo na ke munguar

  GeriGeriMuaj më parë
 • 20:00 Sa e fortë!!

  BoranaBoranaMuaj më parë
 • Ore loti litar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣jeni te papar fare 🤣🤣🤣🤣🤣

  Andi TafaAndi TafaMuaj më parë
 • Aman bej derman na dubloni ndonji film🥵😰

  selami kolonjaselami kolonjaMuaj më parë
 • Po selo pemthari nuk ka me filma

  selami kolonjaselami kolonjaMuaj më parë
 • Dubloni naj filem se ndryshe vk

  Andi AndritAndi AndritMuaj më parë
 • Vini ndonje meze ne mes te javes se na mori malli

  Xristos LigXristos LigMuaj më parë
 • Bravo

  Ilirjan SinanajIlirjan SinanajMuaj më parë
 • 18:17

  Ador Themeli (Version 01)Ador Themeli (Version 01)Muaj më parë
 • Kështu vazhdoni ngopi

  denis bazajdenis bazajMuaj më parë
 • "Ça plazh ore duke ber foto aty lidhur me zinxhir, lëna rehat aman" i shkreti

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • O shpettiiim 😂😂😂😂hajde hajde

  megimegiMuaj më parë
 • Nelo, mbaro shpejt me vrështin se na ka marr malli shume.

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • Maçiiiiiii 😭😭😭😭

  megimegiMuaj më parë
 • "Shoku Sallam! mo me fol mua kshu ne sy te ushtarve se te kërcita nje me dore"

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • Djali qe ben Katinen, eshte vertet shume i talentuar, me kujton pak te madhen Violeta Manushi, mbase dhe nga dialekti.

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • "Shume prej jush na jan lutur dite e nate na kan kerkuar Selon, u ulem u menduam e u sollem gjyshin Zevzek":)))))

  Marçela shehuMarçela shehuMuaj më parë
 • e djalloset sot, Pa selamiun

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • SHUME E BUKUR! BET MIR QE SOLLET GJYSHIN ZEVZEK XAXAXAXAXAXAXAXAXA

  Aimilios NtokoAimilios NtokoMuaj më parë
 • 16:51 🤣🤣🤣 po ajo ?!! 🤣🤣🤣

  sandri simonisandri simoniMuaj më parë
 • Kush ka room te bejm 1vs1

  FF HORRORIFF HORRORIMuaj më parë
 • jeni me te miret

  endrit ruciendrit ruciMuaj më parë
 • Po nk eshte selua kot fare.nk ja vlen

  flo.flo.Muaj më parë
 • fshatar fhatar por njeri e byr....se ka plot byra qe varen na KATINAT!!!

  lapulapu senpailapulapu senpaiMuaj më parë
 • po iflueceri pse se nxirrni mo

  Abdurrahman HarxhiAbdurrahman HarxhiMuaj më parë
 • Dalim ne si negativa 😂😂😂😂

  Giancarlo FerraraGiancarlo FerraraMuaj më parë
 • Ka ngordh maci

  Kristi MemsiKristi MemsiMuaj më parë
 • Hahaaha me ne fund erdhi gjyshi 😂😍😍😍😍

  Unknown NumberUnknown NumberMuaj më parë
 • Mos vdekshi kurr😂😂😂

  amelia xhanariamelia xhanariMuaj më parë
 • Ku esht profesori na mungon ?

  Sub ZeroSub ZeroMuaj më parë
 • Gjyshi forever

  DragotiDragotiMuaj më parë
 • Lajmet i keni top fare...

  Beso KutaBeso KutaMuaj më parë
 • Shum dobet kete radhe

  Enxhiano CankaEnxhiano CankaMuaj më parë
 • Prap vella me Selo Rrezilin nuk krahasohet asnje kot e keni ... plus keni dh e gta 5 per te ber

  Trin TrongTrin TrongMuaj më parë
 • Respekte qe thyet gjyshin zevzek

  Mira BakoMira BakoMuaj më parë
 • Dum babon dhe selon sa më shm vidio na mungoin 😭😭😭

  hasan koroveshajhasan koroveshajMuaj më parë
 • Riktheni Nelon në Horoskopt se po i bejm skip ksaj rubrike..

  SamologySamologyMuaj më parë
 • Kjo pjesa Dopjo pite, s'nuk. No film no party.

  Olaalex TiraneOlaalex TiraneMuaj më parë
 • Shyqyyyr gjyshi i famshem i rikthye

  I'm DjonisI'm DjonisMuaj më parë
 • Po pse nuk e beni rubriken sportive

  Armando VeliArmando VeliMuaj më parë
 • Une 2 liko hengra ktu doli 8 qillo zoti ju shtoft jeten you are the best

  Davide SimeoneDavide SimeoneMuaj më parë
 • Duam selon 😂

  Dj KittyDj KittyMuaj më parë
 • Shoferet Vlonjat..🤣🤣. Ça do lloj humori te besh me dialektin Vlonjat.. bukur del

  Joni MirianJoni MirianMuaj më parë
 • Ua u rukthue gjyshi jese beni shume vidjo

  Fabio MustafajFabio MustafajMuaj më parë
 • Te gjitha superrr

  Ca Po thuCa Po thuMuaj më parë
 • Duam selonnnnnn

  JoannaJoannaMuaj më parë
 • Lyhuni me krem qe te mos lyheni me kos

  Adi AlbanoAdi AlbanoMuaj më parë
 • hahhaha perl t rrofsha lesht o qani , live nga bizmadhi respekte cuna jeni te papam 🤣🙏👏🏼

  anonymous 2020anonymous 2020Muaj më parë
 • Epo Shyqyr Qe U Kthye Gjyshi Zevzek

  Ermal OfficialErmal OfficialMuaj më parë
 • Po dubloni ndonje film

  Florin FerollariFlorin FerollariMuaj më parë
 • Stresi lotttt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣💪💪💪

  Rei shqip Tv ✔Rei shqip Tv ✔Muaj më parë
 • R.I.P Selo

  TralalaTralalaMuaj më parë
 • Shyqyr hyri gjyshi zevzek

  hakerhakerMuaj më parë
 • ka lezet me gjyshin

  Engli GjiniEngli GjiniMuaj më parë
 • Full opsh me metro 😂😂😂 po marangoz atq

  Aldo BlodyAldo BlodyMuaj më parë
 • Aaaaa kshu ka lezet me gjyshi

  REMILI3REMILI3Muaj më parë
 • MISS YOU KARKIVA💌

  NobadyNobadyMuaj më parë
 • Gati

  Rafail KounalisRafail KounalisMuaj më parë
 • Po pres

  Roki PanajotiRoki PanajotiMuaj më parë
 • Dopio pite episodi 12

  sildi otrsildi otrMuaj më parë
  • 11

   Ador Themeli (Version 01)Ador Themeli (Version 01)Muaj më parë
 • Kur del

  sildi otrsildi otrMuaj më parë
 • Keni marë filëm tjetër sot

  ssvrasjassvrasjaMuaj më parë
 • Mezi ju pres

  Darlen ManellariDarlen ManellariMuaj më parë
  • Edhe une

   BabastarsBabastarsMuaj më parë
 • I dyti

  hakerhakerMuaj më parë
ALcall