Dafina Zeqiri - JAPA

20 Maj 2021
8 039 470 Shikime

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente
 • Daffy jappa

  Linda GashiLinda GashiOrë më parë
 • Shyqur o dafi se ngelme tu degju lulin edhe cimin na u bo menja sta jap ma jep😂😂👑👑👑

  Seide BallashitiSeide BallashitiDitë më parë
 • Yes.Shkoi 8 milion views

  Monda ZeneliMonda ZeneliDitë më parë
 • Dafin ti ke shum talent dhe je shum e mir te dua

  Qendresa HazirajQendresa Haziraj3 ditë më parë
 • M.M ♥️♥️

  Mergimtari GurbetqariMergimtari Gurbetqari5 ditë më parë
 • Bravo dafina eshte kenga pe une pelpej shume😀

  Kati CaniKati Cani5 ditë më parë
 • Niher nuk om pelqej konga po tasht qit Kong e kom Verizon te dua daffi jem ma e Mira te uroj shendet harmoni dhe sukseset kurr mos tu ndalshi

  🍇LEA ANDERSON😻🍇LEA ANDERSON😻6 ditë më parë
 • Japa

  FLASHFLASH7 ditë më parë
 • Shum e bukur kjo kenga te lumte kenga me e bukur

  CIMI QOSHJACIMI QOSHJA12 ditë më parë
 • Ti qe e sheh qet koment . . . Ishalla te bjen e dashura qeshtu bukuroshe dhe hot si Dafina🥵❤🌹🙏

  klea56klea5613 ditë më parë
 • alcall.info/history/video/rJ6uq5HaiL6szLw.html

  FLORDIFLORDI13 ditë më parë
 • Dafina i ngja Dhurates motra jan 🧐???

  DianaDiana14 ditë më parë
 • Kush mendon qe Dafina eshte karamele dhe Tayna eshte pjeshke like👍😉

  Albion KajaAlbion Kaja14 ditë më parë
 • 🇮🇹🇮🇹🇮🇹

  Vale 97Vale 9714 ditë më parë
 • Like kush menon qe Dafina eshte bisha e estrades ❤❤❤🤌🤌🤌🙏

  Enea DociEnea Doci18 ditë më parë
 • Shaumir😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Erza PllanaErza Pllana18 ditë më parë
 • polska jeszcze nie dotarła 🤡🤡

  vatiloovatiloo19 ditë më parë
 • ani aniiii 😉🤨❤️

  its meits me20 ditë më parë
 • Qet ver e paska ba plan me kall Dafina Divaaaa ❤❤😍

  bossi 123bossi 12320 ditë më parë
 • Supeeeeeeer

  xhilda alijaxhilda alija21 ditë më parë
 • dafina je shumee e mire dhe nje dite dua te te takoj

  Joana KrisafiJoana Krisafi23 ditë më parë
 • Beautiful ❤

  Vjollca LumajVjollca Lumaj24 ditë më parë
 • Omg I'm in love! 1 Adeline ekemi dhe 1 Dafine ekemi. Sban nana me!

  dolita windodolita windo25 ditë më parë
 • U

  Jona NimanajJona Nimanaj26 ditë më parë
 • Ca dmth japa? Sikur ska kuptim ne shqip.

  Rovialdo KondaRovialdo Konda26 ditë më parë
  • Japa apo dhashë

   LindaLinda26 ditë më parë
 • Shyqyr qe je ti Dafin edhe Ronela qe boni kong t bukra🥰😍 We are blessed!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  doire aintudoire aintu26 ditë më parë
  • Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

   dolita windodolita windo25 ditë më parë
 • Te fala na 🇬🇷 je mo e mir na te gjith ❤️🙏🏼

  alida flusalida flus27 ditë më parë
 • Habitem me kenget e dafines sepse e urreja kete kengetare

  Shqiperia ImeShqiperia Ime27 ditë më parë
 • Sa e bukur qe je suksese

  Uesli KolaveriUesli Kolaveri28 ditë më parë
 • Супер дрова👍🏽🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🙂

  Роман ПасевичРоман Пасевич29 ditë më parë
 • Simply BEAUTIFUL AND So LOVELY!!💞❤💞🍀🍀

  Spase ConevSpase Conev29 ditë më parë
  • Daffy si gjithmon NR 1

   alida flusalida flus27 ditë më parë
 • Blossoms - at most a kiss - Cover Raoul Pasculli alcall.info/history/video/zX55eqHVnrm_tdI.html

  Bufano KatiaBufano KatiaMuaj më parë
 • Je ylll🌟🌟 Kenga me e bukur kete keng e degjoj shum her💞💋

  ejlyl flamela sojugul meral Zhivariejlyl flamela sojugul meral ZhivariMuaj më parë
 • 👌

  Samire HajzerajSamire HajzerajMuaj më parë
 • Daffy's songs are and is the best I ever heard ......she is a Legend ❤❤❤🔥🔥🔥🔥

  Ossi KinOssi KinMuaj më parë
 • Whitney Houston Shqiptare Rrespekte nga Franca

  Limani LorenzoLimani LorenzoMuaj më parë
 • Per zoti

  Alb ShkoderAlb ShkoderMuaj më parë
 • Po e di per ta song ca me i ba nuk e di

  Alb ShkoderAlb ShkoderMuaj më parë
 • Love from New York I don’t even understand a word, I discovered this song while I was listened to Maitre Gims on SoundCloud.

  Marie yola LauroreMarie yola LauroreMuaj më parë
  • turn on english subtitles

   Endri KumullaEndri KumullaMuaj më parë
  • dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

   bodoti qwiubodoti qwiuMuaj më parë
 • Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

  mikoy huiomikoy huioMuaj më parë
 • V V

  Maida IseniMaida IseniMuaj më parë
 • Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰

  xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
 • Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/

  DraumDraumMuaj më parë
  • Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

   mikoy huiomikoy huioMuaj më parë
 • Daffy si gjithmon NR 1

  Arsim RamadaniArsim RamadaniMuaj më parë
 • Je ma e mira

  Vjollca CanajVjollca CanajMuaj më parë
  • Artiste me bole!

   xrrxy vvoixrrxy vvoiMuaj më parë
 • Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Muaj më parë
 • SUPER DAFINA ZEQIRI💋

  Devis FejzullaDevis FejzullaMuaj më parë
 • dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

  hen kohen koMuaj më parë
 • Yll...super kengetare

  Borsh 🇦🇱Borsh 🇦🇱Muaj më parë
 • 1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

  Reti CukaReti CukaMuaj më parë
 • Rks lumiiiiii

  Defrim HaskajDefrim HaskajMuaj më parë
 • I love you so much

  gezim gashigezim gashiMuaj më parë
  • Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

   hen kohen koMuaj më parë
 • She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • O sa e bukur me pelqen kjo muzik

  Uesli KolaveriUesli KolaveriMuaj më parë
 • Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

  bowen voowybowen voowyMuaj më parë
  • She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
 • DAFINA👑👑

  CassieCassieMuaj më parë
 • Ma e mira me e bukura

  Sibe BerberiSibe BerberiMuaj më parë
  • Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissMuaj më parë
 • Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

  Era EraEra EraMuaj më parë
 • Super diva ❤❤

  Anxhela JonuziAnxhela JonuziMuaj më parë
  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   bowen voowybowen voowyMuaj më parë
 • Artiste me bole!

  usam jahjausam jahjaMuaj më parë
 • qe ti japa a qe ti dhash ? :P

  hg Hukhg HukMuaj më parë
 • Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote

  Salihu. MSalihu. MMuaj më parë
 • 🥰🥰

  Roan wayRoan wayMuaj më parë
 • 🥰🥰

  Roan wayRoan wayMuaj më parë
 • 🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftMuaj më parë
 • Wow

  Dira SukmawatiDira SukmawatiMuaj më parë
 • Wow nice music...

  Dira SukmawatiDira SukmawatiMuaj më parë
 • Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet

  Ardit MetaiArdit MetaiMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥🔥

  Emilian KarafiliEmilian KarafiliMuaj më parë
 • Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

  hhkk mmmhhkk mmmMuaj më parë
  • No thanks.

   Roblox YTRoblox YTMuaj më parë
  • DEUSA💎✨💙

   fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !

  Valentin MeholliValentin MeholliMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Paulo HenriquePaulo HenriqueMuaj më parë
 • alcall.info/history/video/uax-q3-yntGczJM.html

  FLORDIFLORDIMuaj më parë
 • Bravo

  Altin AbaziAltin AbaziMuaj më parë
 • Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.

  Aurela GoreziAurela GoreziMuaj më parë
  • 👍

   Nezir VrapiNezir VrapiMuaj më parë
 • Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt

  Majlinda FerfelliMajlinda FerfelliMuaj më parë
 • Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️

  Rexha BekoviqRexha BekoviqMuaj më parë
 • Min favorit muzik 😘😘❤️

  leunora qizmollileunora qizmolliMuaj më parë
 • Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith

  Sonila BetaSonila BetaMuaj më parë
 • No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
  • Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

   bodoti qwiubodoti qwiuMuaj më parë
 • G.O.A.T DAFFY

  riad muratiriad muratiMuaj më parë
 • Po ca tbona mor😂😂😂😂😂

  Ani ShytiAni ShytiMuaj më parë
 • Bravoooooo dafinaa te dus shume

  Gzim TahiriGzim TahiriMuaj më parë
 • 🔥🔥❤️😍❤️

  Fabian MtjFabian MtjMuaj më parë
 • You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗

  Elheme FeriziElheme FeriziMuaj më parë
 • Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
 • YAS Dafina

  Enea IseniEnea IseniMuaj më parë
  • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽

   Enea IseniEnea IseniMuaj më parë
 • No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
  • No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

   bofooit gojobofooit gojoMuaj më parë
 • Shume e bukur kenga Bravo dafina

  Koni SKoni SMuaj më parë
  • С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
 • The only Nigerian comment

  Freak VicFreak VicMuaj më parë
 • Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤

  Kiza KryeziuKiza KryeziuMuaj më parë
  • Thjesht diva

   fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨

  Lili 7Lili 7Muaj më parë
 • Kenge shummm e mir

  Lisbona KabashiLisbona KabashiMuaj më parë
 • Te lumt

  Majlinda FerfelliMajlinda FerfelliMuaj më parë
 • Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏

  Lori King ZefiLori King ZefiMuaj më parë
 • Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lejla KamisholliLejla KamisholliMuaj më parë
 • 🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋

  AlmaAlmaMuaj më parë
 • 🔥🔥🔥🔥

  AlboshinAlboshinMuaj më parë
 • Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️

  Me MaMe MaMuaj më parë
 • Q

  ladionaaladionaaMuaj më parë
ALcall