Ardian Bujupi X Finem - ADRENALINA (prod. by MB & Unleaded)

3 307 989 Shikime

► Die neue EP "10" & "ADRENALINA" hier streamen:
ArdianBujupi.lnk.to/zehn
ardianbujupixfinem.lnk.to/Adr...

► Follow Ardian Bujupi:
Instagram: instagram.com/ardianbujupi
Facebook: m.facebook.com/ArdianOfficial ...
Tik Tok: www.tiktok.com/@superardian

► Follow Finem:
Instagram: instagram.com/itsfinem/
________________________________________

► "ADRENALINA" produced by:

Unleaded
instagram.com/unleadedofficial

MB
instagram.com/officiallmb

Mixed by Unleaded
Master by HP Mastering
________________________________________

► "ADRENALINA" Video by:
entermedia.tv
instagram.com/entermedia.tv

Komente
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Irma KuleIrma Kule2 orë më parë
 • Bravo

  Alonso AbdulajAlonso Abdulaj13 orë më parë
 • Love you finem💘💘👀👀👀

  Klaudia HamallariKlaudia Hamallari14 orë më parë
 • ثاني اغنيه

  Dhai AliDhai AliDitë më parë
 • Ju lumte super keng👏👏

  Enkeleda ArapiEnkeleda Arapi4 ditë më parë
 • Veç adrrenalin me kurva dum🙌

  Nona FareNona Fare5 ditë më parë
 • ❤️👅👅

  Cenaj FamilyCenaj Family5 ditë më parë
 • sa i mir je o finem o jeta ime o bot o mbret👑💖🌏

  Alger LamajAlger Lamaj8 ditë më parë
 • Der einzige mit Pietro,der nach dsds erfolgt hat und groß raus gekommen ist. Ein Lied mit Pietro zsm wäre auch nicht schlecht.

  N. SN. S9 ditë më parë
 • Song PELl GROSA the best 😘

  Abdullah LegendAbdullah Legend9 ditë më parë
 • Kush eshte shqiptar le te bej like👍🇦🇱💖

  Nazif Najada TolaNazif Najada Tola9 ditë më parë
 • lxkdpqsdll

  Kristi KasemiKristi Kasemi10 ditë më parë
 • Jeni super

  Alket CoboAlket Cobo13 ditë më parë
 • O nona

  Armando KodraliuArmando Kodraliu14 ditë më parë
 • i love song😍if in turkya🇹🇷🇹🇷

  Soza AhmadSoza Ahmad14 ditë më parë
 • Super😘❤💖💖

  Kamela AlinjKamela Alinj17 ditë më parë
 • Sa her e kam kercy ket keng shum e bukur ritmi alegro uau nice xhuana vlora

  Valentina MyzeqariValentina Myzeqari18 ditë më parë
 • super cool boys

  Bledar VeiziBledar Veizi18 ditë më parë
 • Finem je super

  Ena LitaEna Lita19 ditë më parë
 • O finem eja ne Librazhd te lutemm 😍😍😍😍😍😍😍😁😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😇😇😇😥😥😥

  Amarildo BobiAmarildo Bobi19 ditë më parë
 • bravo

  Metion LeciniMetion Lecini19 ditë më parë
 • 🇽🇰❤️🇦🇱

  I Love 🌍I Love 🌍21 ditë më parë
 • Teksti: [REF. Ardian Bujupi:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Narcotic (Ey, yeah, yeah) Dein Anblick macht mich süchtig, yeah (Chka-bam-bam-bam) Was du willst (Ey, ey) Nimmst du dir ohne Rücksicht, yeah Über siebenhundert PS Geben Fullspeed - Carrera-Bahn Sie hat ein Pokerface Zina hat mir Kopf verdreht, oh ja Ti je, po kalon (po kalon) Qa po kerkon? (qa po kerkon) Krejt ti ofroj prap s'te mjaftojn lyp atencion [REF.:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey [Finem & Ardian Bujupi:] Bossa Si n'filma Cosa Nostra Krejt shqipet mafioza Ndron moti ndron dhe loja Ki me pa ti lale (Brrt) Ki me pa ti lale (Pow, pow) Cdo dit po bojna pare (Pa-pare) Cdo dit po bojna rra-pa-pa-pap Ku ku moj nane Kena dal, kena pi, kena vap Po ti ku je o femer nate (Ey, yeah, yeah) As shampanja, as diamant Ty nuk t mjaftojn se krejt i pate Ngjyra ndryshon, kameleon Kur po kalon ti, po kalon ti, po kalon [REF. Ardian Bujupi:] Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Ti krejt i pate Akoma nuk mjafton Ti femen nate je tu lyp shum atencion Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey Follow ne ig selmonutella

  Ssss BjeriqylitSsss Bjeriqylit21 ditë më parë
 • Finem💪🇦🇱🤘🐊

  Lyrikos Drapeths OfficialLyrikos Drapeths Official22 ditë më parë
 • ✌💞💗💚

  Sulo KapllanisuloSulo Kapllanisulo23 ditë më parë
 • Edhe florjan binaj te shiko kush luan e ka then qe ardian bujupi dhe finemi te bejn nje keng dhe ja ku doli dhe kenga

  Stiven DokuStiven Doku23 ditë më parë
 • Much love from India 🇮🇳 ❤️

  Rasheed RashiRasheed Rashi24 ditë më parë
 • O finem je super

  Nikoleta GjokaNikoleta Gjoka25 ditë më parë
 • Adrenalina (-lina) (-lina) (-lina) eyy Adrenalina (-lina) (-lina) (-lina) eyy 😎😎

  Fakte per filmat turkFakte per filmat turk25 ditë më parë
 • Adrenalina. Lina. Lina. Lina.

  Ismail RociIsmail Roci26 ditë më parë
 • Shum bukur 🥰🤩😍🤩🥰🤩🤩😍🤩🥰😍🤩🥰😍🤩🥰😘

  Eviola HoxhaEviola Hoxha27 ditë më parë
 • 👍💛

  Sulo KapllanisuloSulo Kapllanisulo28 ditë më parë
 • 🇦🇱❤

  Gabriele VolaGabriele VolaMuaj më parë
 • 👑🎼🔥

  Reden SalhReden SalhMuaj më parë
 • 😍😍😍🔥🎼

  Reden SalhReden SalhMuaj më parë
 • ❤🌞💚

  Reden SalhReden SalhMuaj më parë
 • Skino Ft Mixey Milly Milly

  MixeyMusicMixeyMusicMuaj më parë
 • FINEM BOSA SI NE FILMAT KOSANOSTRA KREJT SHQIPET MAFIOZA NDRON MOTI NDRON DHE LOJA KI ME OA TI LALE KI ME PA TI LALE CDO DITE PO BOJNA PARE CDO DITE PO BOJNA RAPPAPPPA KU KU MOJ NONE KENA DAL KENA PI KENA VAP PO TI KU JE O FEMER NATE NGJYRA NDRYSHON KAMELEON KIR PO KALON TI PO KALON

  MAIDE FANPAGE♥️MAIDE FANPAGE♥️Muaj më parë
 • O yll i bukur bukur nga fansja xhuana vlor

  Valentina MyzeqariValentina MyzeqariMuaj më parë
 • 2021

  Spenki BerisaSpenki BerisaMuaj më parë
 • 59:59:59

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • 👏👏👏

  Score Match TvScore Match TvMuaj më parë
 • Underrated

  TX.FalconTX.FalconMuaj më parë
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Lea AnaLea AnaMuaj më parë
 • ❤️❤️

  belaxlyricsbelaxlyricsMuaj më parë
 • Bravo finemm

  Klareta MekolliKlareta MekolliMuaj më parë
 • Finem shum i madh respekt nga vlora

  Le LuiLe LuiMuaj më parë
 • Adrenina Lina Lina Linaaaaee 🔥🔥🔥

  Real FighterReal FighterMuaj më parë
 • Adriani po po Jo finem idjoti

  don xhon __kristina❤don xhon __kristina❤Muaj më parë
 • Sa bukur kjo o Ardian dhe Finemi jeni fantastik

  Enri CanametiEnri CanametiMuaj më parë
 • imagjinoni Noizy ft Finem hitt hiit

  Albanian BroAlbanian BroMuaj më parë
 • 😙😙😙😙😙😙😙😙

  Ardiesa DalipajArdiesa DalipajMuaj më parë
 • Ardiani duke ber videoklipin finemi flet ne tel

  Garena AlbaniaGarena AlbaniaMuaj më parë
  • 😂😂😂😂😘

   Garena AlbaniaGarena AlbaniaMuaj më parë
 • Finem King!

  Ervin HoranlliErvin HoranlliMuaj më parë
 • finemi ndryshe nga reperet e tjere tu nga dhe motorin nice

  Fatjon TusuniFatjon TusuniMuaj më parë
 • 👍😊🎮🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤💄👍

  Avdyl AdzajAvdyl AdzajMuaj më parë
 • Boni like

  Florina MetaniFlorina MetaniMuaj më parë
 • 🇦🇱🇩🇪 sagte ich vor 2 Jahren schon👌🏻

  Mister 8Mister 8Muaj më parë
 • Finem Jam fanci jot

  Leonis BrungaLeonis BrungaMuaj më parë
 • aediani vrl 😅

  Jete e BukurJete e BukurMuaj më parë
 • Kjio kenge eshte super 😙😙

  princesa😙😙princesa😙😙Muaj më parë
 • Finem Adrian hit

  Shqipe BreShqipe BreMuaj më parë
 • Beautiful!

  Emily AnEmily AnMuaj më parë
 • alcall.info/history/video/rJ6uq5HaiL6szLw.html

  FLORDIFLORDIMuaj më parë
 • Beautiful!

  fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • 👏 hit 2021

  Liridona NeziriLiridona NeziriMuaj më parë
 • Super

  Luljeta ShehuLuljeta ShehuMuaj më parë
  • Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

   Emily AnEmily AnMuaj më parë
 • 👄👄💝💝💝💝💝💝😶💝💝💝💝💝💝💝zenrata e mija

  Huzri ShehuHuzri ShehuMuaj më parë
 • I er bare så gode sammen 🤗

  minij hooiminij hooiMuaj më parë
  • Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

   fouoii gyhhfouoii gyhhMuaj më parë
 • Keng Bomb, Shum E Bukur!!!🇦🇱❤️🦅💎😈💯🔥💣💥

  Blue MonsterBlue MonsterMuaj më parë
 • Nice Finem Adrian Recpect.

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • super kenge bashkpunim super o boosa👊👊👊😈😈😈😉😉👍

  Rikardo HamitiRikardo HamitiMuaj më parë
 • 1:07

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
  • 💪🇽🇰🤝🇦🇱💪

   FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
  • 🇦🇱

   minij hooiminij hooiMuaj më parë
 • 1:27

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
  • 1:7

   FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
  • 1:24

   FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • 2:27

  FF SUPREMEFF SUPREMEMuaj më parë
 • Sa like per mretin finem 👇🔥🔥

  Kejsi Evisa Orest🌝Kejsi Evisa Orest🌝Muaj më parë
 • Finem dhe Adrian bojupi 💋💋💋💙💙💙

  Ervin ViniErvin ViniMuaj më parë
 • FINEM always shinee ✨ Number onee love youuu🥰

  Gio MazzellaGio MazzellaMuaj më parë
 • Finem

  Drita UkajDrita UkajMuaj më parë
 • Ter ai video klip kendon si pederast

  Eduard GogoliEduard GogoliMuaj më parë
 • Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

  bowen voowybowen voowyMuaj më parë
 • Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

  Hekuran TufaHekuran TufaMuaj më parë
 • O finem je jet 🥰🥰😍😍😍😍😍😌😌😙😙😙😙😙😙😙vazhdo kshu

  Hekuran TufaHekuran TufaMuaj më parë
 • Ardianooo

  Sikerm OlumSikerm OlumMuaj më parë
 • Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyMuaj më parë
  • INAINAINA YEYEYE

   bowen voowybowen voowyMuaj më parë
 • 🇦🇱

  ich iich iMuaj më parë
 • LOVE TIS MUSIC

  Ptao TomPtao TomMuaj më parë
 • 123

  xhensila sulajxhensila sulajMuaj më parë
 • Bestes Lied

  Iljas717Iljas717Muaj më parë
 • Super💗❤

  Solo King 👑Solo King 👑Muaj më parë
 • Kenga me vk ne histori stresi ty te mer n maj te gernetes

  ujku 94ujku 94Muaj më parë
  • 💯❤🔥

   Ptao TomPtao TomMuaj më parë
 • 🔛🔝👏👏👏🇦🇱🇦🇱 🎉🎉🎉 🔛🔝

  Albxshoter AlbaniaAlbxshoter AlbaniaMuaj më parë
 • Finemi 2 llafe ka thon konga ishte e ardian bojupo

  alvin bodllialvin bodlliMuaj më parë
 • Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

  My name💉🤍My name💉🤍Muaj më parë
 • 1:32 motorri ne te djatht me nje drit 🤣😂

  Lorenc PubgLorenc PubgMuaj më parë
 • Shum e lodhem kjo kenga

  Orjald MemaOrjald MemaMuaj më parë
 • Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMuaj më parë
  • This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

   opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
  • Finemiiii fireeeeee ♥️💥

   opzz xsinopzz xsinMuaj më parë
 • LOVE TIS MUSIC

  Anesa QyqallaAnesa QyqallaMuaj më parë
 • INAINAINA YEYEYE

  Anesa QyqallaAnesa QyqallaMuaj më parë
 • 0:17😍

  feex ghifeex ghiMuaj më parë
ALcall